آکاایران: حمید بی‌غم، سرمربی تیم فوتسال مس سونگون در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تبریز، با اشاره به وضعیت این تیم در جام باشگاه‌های آسیا اظهار داشت: مسابقات جام باشگاه‌های آسیا هر سال پیشرفت خاصی دارد و نمی‌توان گفت که مانند سال‌های گذشته یک تیم می‌تواند به راحتی قهرمان شود، چرا که تیم‌های مختلف با تدارکات خیلی بالا وارد این مسابقات می‌شوند.

به گزارش آکاایران: وی افزود: تمام تیم‌ها هم از نظر مالی هزینه‌های سرسام‌آوری دارند و هم از بازیکنان خارجی و ایرانی خوب استفاده می‌کنند که این موضوع باعث قوی‌تر شدن حریفان می‌شود.

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون ادامه داد: با توجه به حفظ بازیکنان سال گذشته که برای مس سونگون زحمات زیادی کشیده بودند و جذب عروجی، حسن‌زاده و طیبی، تیم در شرایط آرمانی به سر می‌برد. امیدوارم روند مسابقات با همین شرایط پیش برود و ما بتوانیم نتایج قابل قبولی برای مردم ایران به خصوص مردم آذربایجان کسب کنیم.

بی‌غم با اشاره به دیدارهای گذشته تیمش گفت: تیم تاجیکستان تیم چندان قوی نبود ولی تیم ازبکستان 6 ملی‌پوش در ترکیب خود داشت. خدا را شکر بازیکنان ما به مرحله‌ای رسیده‌اند که با تمام تلاش خود به دنبال کسب بهترین نتایج هستند. امیدوارم این تلاش‌ها تداوم داشته باشد و با لطف خدا بتوانیم نتایج قابل قبولی کسب کنیم.

وی در مورد دیدار آتی تیمش خاطرنشان کرد: بازی بعدی ما با بانک بیروت است که بیشتر روی مهدی جاوید برنامه‌ریزی کرده‌اند. اگر راه رسیدن توپ به این بازیکن را ببندیم می‌توانیم نتیجه لازم را کسب کنیم.

بی‌غم در رابطه با بازیکنان بانک بیروت گفت: اگر آنها یک مهدی جاوید و چند بازیکن خوب دیگر دارند، ما 9-10 بازیکن خوب و تراز اول آسیا داریم که امیدوارم با تلاش این بازیکنان در بازی بعد هم بتوانیم به نتیجه دلخواهمان دست پیدا کنیم.

انتهای پیام/ ت

.

منبع : https:tasnimnews.com