آکاایران: سمنان| فعالیت های فرهنگی و ورزشی بسیج در شاهرود تقویت می شود

آکاایران: به گزارش خبرگزاری تسنیم از شاهرود، سردار عبدالرحیم ابراهیمیان ظهر امروز در آئین افتتاح مجتمع فرهنگی و ورزشی شهدای مدافع حرم گروه پدافند هوایی 10 محرم شاهرود اظهار داشت: امروزه هجمه‌های متعددی از سوی دشمنان در حوزه فرهنگی به ایران اسلامی وارد می‌شود.

به گزارش آکاایران: وی جوانان و نوجوانان را مخاطبان اصلی توطئه‌های دشمنان در آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی دانست و افزود: طرح‌های فرهنگی و اجتماعی این مجموعه برای به‌کارگیری جوانان و نوجوانان در اجرای مراسمت مذهبی و فرهنگی در شاهرود اجرایی می‌شود.

فرمانده گروه پدافند هوایی 10 محرم شاهرود بیان کرد: این مجموعه فرهنگی و ورزشی دارای سالن‌های تیز اندازی است که آموزش‌های لازم برای فراگیری این رشته ورزشی به سبک تیراندازی با سلاح سبک فاتح 110 به جوانان و نوجوانان علاقه‌مند ارائه می‌شود.

ابراهیمیان با بیان اینکه جوانان ورزشکار کمتر از سایر افراد جامعه درگیر آسیب‌های اجتماعی می‌شوند اعلام کرد: برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی باید نسبت به تقویت ظرفیت‌های فرهنگی و ورزشی شهرستان اقدام کنیم.

وی ابراز داشت: سپاه و بسیج باید سالن‌های ورزشی خود را در اختیار جوانان و نوجوانان مستعد و علاقه‌مند به ورزش قرار دهد.

فرمانده گروه پدافند هوایی 10 محرم شاهرود یادآور شد: مجتمع فرهنگی و ورزشی شهدای مدافع حرم پدافند هوایی در زمینی به مساحت 18 هزار و 500 مترمربع بناشده است.

به گزارش تسنیم، در فاز نخست این مجموعه فرهنگی و ورزشی سالن اداری، نظامی و زائرسرا ویژه زائران حرم مطهر رضوی افتتاح‌شده است.

انتهای پیام/ش

.

منبع : https:tasnimnews.com