آکاایران: اظهارات سردار سلیمانی اقتدار ایرانیان را نشان داد/ ایستادگی برابر دشمنان پیام مؤکد خداوند است

آکاایران: به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی ظهر امروز در خطبه‌های این هفته نماز عبادی ـ سیاسی جمعه اظهار کرد: حجاج باید خود را نماینده جمهوری اسلامی بدانند و بنا به فرمایش مقام معظم رهبری، حج باید همراه با برائت باشد، چون حج واقعی این است و این دستور خداوند متعال بوده که در سفر حج و در کنار بیت‌الله الحرام مشخص شود که مسلمانان از مشرکان بیزار هستند.
 
وی با اشاره به اتحاد و وحدت در تمامی عرصه‌ها تصریح کرد: باید برای حل مشکلاتی که در تمامی عرصه‌ها برای یک جامعه به وجود می‌آید مردم جامعه و مسؤولان دست به دست هم داده و برای حل مشکلات تلاش کنند از این رو است که می‌گویند، اتحاد کلید حل تمامی مشکلات در یک جامعه است.
 
به گزارش آکاایران: امام جمعه ارومیه بیان کرد: اینکه می‌گوییم برای حل مشکلات یک جامعه باید اتحاد و وحدت در میان مردم و مسؤولان وجود داشته باشد به این دلیل است که این اتحاد و وحدت تأکید رهبری است، چراکه این چنین می‌توان مشکلات موجود در جامعه را حل کرد.
 
قریشی افزود: این اتحاد باید در میان مردم و مسؤولان استانی برای بهره‌گیری هرچه بهتر از ظرفیت‌های موجود نیز وجود داشته باشد تا بتوانیم شاهد پیشرفت‌های روزافزون استان در تمام مراحل و عرصه‌ها باشیم.
 
اظهارات سردار سلیمانی اقتدار ایرانیان را نشان داد
 
وی اضافه کرد: اظهارات روز گذشته سردار سلیمانی در برابر اظهارات سخیف رئیس جمهور آمریکا ضمن نشان دادن عزت و اقتدار ایرانیان سبب شد تا دشمنان و معاندان بدانند که برای به زانو درآوردنشان فقط سپاه و نیروهای قدس لازم است.
 
امام جمعه ارومیه ادامه داد: اگر امروز ایران و جمهوری اسلامی با اقتدار و حفظ عزت در برابر دشمنان و معاندانی که همواره اصل نظام را نشانه می‌روند قد علم می‌کند به دلیل گذشته پرافتخاری است که دارد، چراکه این عزت و اقتدار با تحمل رنج‌ها و سختی‌ها به دست آورده‌اند.
 
قریشی ضمن قدردانی از مواضع رئیس جمهور در برابر ترامپ، ایستادگی در برابر دشمن را رمز موفقیت مردم ایران اسلامی دانست و تأکید کرد: شاید بتوانیم مذاکراتی داشته باشیم، اما دفاع و موضعّ‌گیری صریح و بی‌پروا رئیس جمهورمان در برابر اظهارات سخیف رییس جمهور آمریکا نشان داد که همواره از دشمنان و استکبار بیزاریم و در این موضع همه یکدل و یک‌صدا هستیم.
 
ایستادگی در برابر دشمنان پیام موکد الهی است
 
وی بیان داشت: باید با ایستادگی در برابر توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان آنها را مغلوب کنیم، چراکه این ایستادگی در برابر دشمنان پیام موکد الهی را دربردارد.
 
امام جمعه ارومیه در پایان با اشاره به نقدهایی که در فضای رسانه‌ای مطرح می‌شود، گفت: اشخاصی که در فضای رسانه فعالیت می‌کنند متوجه باشند که باید در نقدهایشان انصاف را رعایت کنند.
 
.

منبع : taghribnews.com