آکاایران: دشمنان بدانندکه اقدامات تروریستی هیچ خللی بر پیکره نظام اسلامی وارد نمی کند

آکاایران: به گزارش خبرگزاری تقریب، آخوند غفور یزدانی، امام‌جمعه دهستان باغلق از توابع شهرستان راز و جرگلان، اظهار داشت: این‌جانب با تأثر عمیق و قلبی خود این مصیبت بزرگ را به محضر رهبر معظم انقلاب، ملت ایران و خانواده داغدار این شهیدان تسلیت گفته و از خداوند منان برای بازماندگان این مصیبت صبر مسئلت می‌کنم.

وی افزود: به‌طور یقین این حملات تروریستی و به شهادت رساندن تعدادی از دلیرمردان سپاه پاسداران عجز و ناتوانی دشمنان را در مقابل نیروهای جان‌برکف اسلامی اثبات می‌کند؛ چراکه هر وقت دشمنان دررسیدن به امیال و خواسته‌های نامشروع خود ناتوان می‌شوند راه غیرانسانی ترور را انتخاب می‌کنند.

به گزارش آکاایران: آخوند یزدانی اضافه کرد: در حقیقت انتخاب راه ترور و انجام عملیات تروریستی ازجمله اقدامات انسان‌ها و دولت‌های خوار و زبون است و در این حملات تروریستی هم دشمنان با اجیر کردن جیره‌خوارانی همچون گروهک پژاک بار دیگر خفت و خواری خود را به اثبات رساندند.

وی ادامه داد: امروز نیروهای جان‌برکف سپاه پاسداران با استواری تمام در مقابل استکبار جهانی و اسرائیل غاصب قد علم کرده و تمام توطئه‌ها و معادلات سیاسی و نظامی آن‌ها را با شکست روبرو کرده است که نمونه بارز آن نابودی گروهک تکفیری داعش در عراق و سوریه است.

آخوند یزدانی با بیان اینکه نیروهای نظامی ایران و سپاه پاسداران حافظ امنیت تمامی مسلمانان کشورهای اسلامی هستند، تصریح کرد: به دلیل اینکه سپاه پاسداران تمام جنایت‌های آشکار و پنهان استکبار جهانی و اسرائیل غاصب را برملا کرده و آن‌ها را در نطفه خفه می‌کند این دشمنان قسم‌خورده دست به چنین عمل ناجوانمردانه‌ای زدند.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان قسم‌خورده نظام اسلامی با اینکه بارها و از طرق گوناگون ملت ایران را با ترور امتحان کرده‌اند و ملت ایران هر بار مصمم‌تر از بار قبل پاسخ آن‌ها را داده‌اند ولی بازهم آن‌قدر نادان و کم‌عقل هستند که عبرت نمی‌گیرند.

امام‌جمعه دهستان باغلق از توابع شهرستان راز وجرگلان گفت: دشمنان اسلام و قرآن باید بدانند که این‌گونه اقدامات تروریستی و ضد انسانی هیچ خللی بر پیکره نظام اسلامی وارد نمی‌کند و ایران اسلامی با همراهی ملت اسلامی به این بی‌شرفی و بی‌شرمی آن‌ها پاسخ محکمی می‌دهد.
.

منبع : taghribnews.com