سقوط آزادِ گل گهر؛ امیر چگونه زمین گیر شد؟
تیم فوتبال گل گهر سیرجان بعد از شروع طوفانی و صدرنشینی در لیگ برتر، در چهار هفته اخیر رنگ برد را به خود ندیده است.
آکاایران: سقوط آزادِ گل گهر؛ امیر چگونه زمین گیر شد؟

آکاایران: سقوط آزادِ گل گهر؛ امیر چگونه زمین گیر شد؟

تیم فوتبال گل گهر سیرجان بعد از شروع طوفانی و صدرنشینی در لیگ برتر، در چهار هفته اخیر رنگ برد را به خود ندیده است.

به گزارش مشرق، تیم فوتبال گل گهر سیرجان در چارچوب هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر در خانه به مصاف تراکتور تبریز رفت و با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد تا بعد از ۱۱ بازی، ۱۵ امتیازی باقی بماند و فعلا در رده هشتم جای گرفت.

این در حالی است که نماینده سیرجان شروع فوق العاده ای در لیگ برتر داشت و در چهار هفته ابتدایی موفق به کسب ۱۰ امتیاز شد. پیروزی مقابل سپاهان، مس رفسنجان و ماشین سازی در همین چهار هفته رقم خورد. تیم امیر قلعه نویی در صدر جدول جای گرفت و خیلی ها از بازگشت او به اوج خبر دادند.

اما از هفته پنجم وضعیت تیم سیرجانی رو به افول رفت. آنها در هفت دیدار بعدی خود تنها یک برد به دست آورده اند و در مجموع پنج امتیاز گرفته اند. باخت به پیکان و صنعت نفت، برد مقابل شهرخودرو و در ادامه تساوی در برابر ذوب آهن، شکست مقابل استقلال، تساوی در اراک مقابل آلومینیوم و حالا باخت خانگی در برابر تراکتور نتایجی بوده که تیم سیرجانی در این هفته ها کسب کرده است.

گل گهر در کارهای دفاعی به شدت با مشکل روبروست. آنها چندین بار نیز اشتباهات بزرگ فردی را مرتکب شده اند و در جلوی زمین هم موقعیت های زیادی را خلق می کنند اما در به ثمر نشاندن این موقعیت ها ناکام بوده اند. گل گهر در این هفت دیداری که به نزولش منجر شده فقط یک بار کلین شیت کرده و در بقیه مسابقات حداقل یک گل دریافت کرده است.

یکی دیگر از نکات عجیب گل گهر این است که آنها در خانه اصلا نمایش خوبی نداشته اند. سه باخت از چهار باخت این فصل گل گهر در خانه به ثبت رسیده است. آنها مقابل تیم های پیکان، استقلال و تراکتور در خانه شکست خورده اند و امتیازهای مهمی را از دست داده اند.

حالا باید دید امیر قلعه نویی در ادامه فصل چه تدابیری برای بازگشت تیمش خواهد اندیشید. گل گهر از لحاظ شیوه بازی هجومی یکی از بهترین تیم های لیگ بوده اما در این هفته ها برد رابطه خوبی با ژنرال و شاگردانش ندارد.

,تراکتور,گل گهر سیرجان,لیگ برتر

منبع: ایرنا
.

منبع : mashreghnews.ir

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :