مظاهری: مدیران استقلال تیم را تخریب می کنند
دروازه بان تیم فوتبال استقلال گفت: مدیران تیم اگر با همین روند بخواهند کار را پیش ببرند استقلال را تخریب خواهند کرد.
آکاایران: مظاهری: مدیران استقلال تیم را تخریب می کنند

آکاایران: مظاهری: مدیران استقلال تیم را تخریب می کنند

دروازه بان تیم فوتبال استقلال گفت: مدیران تیم اگر با همین روند بخواهند کار را پیش ببرند استقلال را تخریب خواهند کرد.

به گزارش مشرق، رشید مظاهری پس از پایان دیدار استقلال برابر پرسپولیس که با تساوی ۲ بر ۲ همراه بود، اظهار داشت: بازی خوبی را شاهد بودیم. رضا کرمانشاهی داور بازی هم عملکرد خوبی داشت اما او اگر آن صحنه برخورد توپ به دست (وحید) امیری را برای ما پنالتی اعلام می کرد شرایط فرق می کرد و بازی به نفع ما برمی گشت. به همه بازیکنان خسته نباشید می گویم.

وی افزود: من اینجا هستم که به خاطر مطالبات بازیکنان صحبت کنم. بحث من نیست اما بازیکنانمان محجوب هستند. قبل بازی همه آنها جمع شدند و گفتند که در مورد مسائل مالی صحبتی نداریم و می خواهیم عملکرد خودمان را داشته باشیم اما خود مدیران آمدند و صحبت کردند و گفتند مبلغ قابل توجهی را می خواهیم به حسابتان واریز کنیم.

دروازه بان تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: اگر قصد واریز پول را داشتید این کار را انجام می دادید. بازیکنان ما محجوب هستند و با تمام توانشان هم در زمین حاضر شدند اما اقدام مدیران باشگاه قشنگ نبود. بحث من خودم اصلا مطرح نیست. مدیران تیم اگر بخواهند اینگونه پیش بروند تیم را تخریب خواهند کرد. آنها باید زودتر به فکر باشند. مدیران باید زودتر شرایط را جمع و جور کنند و درصد خوبی از قراردادهای بازیکنان را پرداخت کنند.

مظاهری خاطرنشان کرد: احمد مددی با بازیکنان صحبت کرد و به بازیکنان قول داد. فقط بحث مددی تنها نیست چرا که هیات مدیره هم باید همراهی کند. از مدیران خواهش می کنم تا شرایط از این بدتر نشده رسیدگی کنند.

وی گفت: بازیکنان ما خیلی نفرات خوبی هستند که با غیرت ظاهر می شوند و من خیلی خوشحال هستم که با این نفرات هم تیمی هستم. به عنوان یک عضو کوچکتر درخواست می کنم سریعا به وضعیت بازیکنان رسیدگی شود.

.

منبع : mashreghnews.ir

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :