دانشگر: به خاطر فکری سکوت کردیم
مدافع تیم فوتبال استقلال به انتقاد از عملکرد میدران این باشگاه پرداخت.
آکاایران: دانشگر: به خاطر فکری سکوت کردیم

آکاایران: دانشگر: به خاطر فکری سکوت کردیم

مدافع تیم فوتبال استقلال به انتقاد از عملکرد میدران این باشگاه پرداخت.

به گزارش مشرق، محمد دانشگر پس از تساوی استقلال مقابل پرسپولیس در دربی 94، اظهار داشت: بازی خوب بود اما متاسفانه مساوی شد. می توانستیم راحت ببریم اما الکی سخت شد.

مدافع استقلال در مورد اینکه آیا روی اشتباهات فردی این اتفاق افتاد، گفت: نه، وقتی تیم گل می زند کار تیمی است و وقتی گل می خورد دفاع تیمی گل می خورد.

وی در خصوص اینکه گلزنیش در دقایق پایانی دربی قبلی را در این بازی قائدی تکرار کرد، اظهار داشت: به همه بچه ها خسته نباشید می گویم خیلی خوب کار کردند. مهدی هم همیشه خوب است.

دانشگر در مورد اینکه آیا به قهرمانی استقلال امیدوار است، گفت: زود است در مورد قهرمانی صحبت کنیم اما این روند را ادامه می دهیم. صد در صد هم برای شادی هواداران و خودمان تمام تلاشمان را می کنیم. هرچند باشگاه بی مهری می کند و تیم را رها کرده است هیچ چیزی نیست. سال های قبل مدیرعامل یا نماینده ای از باشگاه می آمد و قولی می داد نه اینکه از داخل باشگاه قول بدهند.

وی تصریح کرد: یک نفر سر تمرین نیامد. محمودفکری کادرش و ما بازیکنان تنها هستیم. گفتن پرداخت پاداش خوب از باشگاه که فایده ندارد. باید بیایید روبرو صحبت کنید و درصد بازیکن را بدهید. هفته یازدهم است و ما 5تا 7 درصد گرفته ایم. واقعا مشکل داریم. تا الان که چیزی نگفتیم به خاطر محمود فکری بوده، وریا غفوری و بزرگان تیم گفتند حرفی نزنید.

.

منبع : mashreghnews.ir

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :