آشوبگران بازی «مارسی- پاری سن ژرمن» نقره داغ شدند
تماشاگرانی که در دربی لوکلاسیک فرانسه دست به آشوب زدند، با جریمه هایی از سوی مقامات قضایی فرانسه مواجه شدند.
آکاایران: آشوبگران بازی «مارسی- پاری سن ژرمن» نقره داغ شدند

آکاایران: آشوبگران بازی «مارسی

تماشاگرانی که در دربی لوکلاسیک فرانسه دست به آشوب زدند، با جریمه هایی از سوی مقامات قضایی فرانسه مواجه شدند.

به گزارش مشرق، آن دسته از تماشاگران تیم فوتبال مارسی که در جریان تساوی بدون گل یکشنبه شب این تیم مقابل پاری سن ژرمن در هفته یازدهم لوشامپیونه فرانسه در ورزشگاه ولودروم شهر مارسی اشیایی را به طرف بازیکنان PSG پرتاب کردند و یکی از آنها هم وارد زمین شد، از سوی مقامات قضایی فرانسه نقره داغ شدند.

,لوشامپیونه,مارسی,پاری سن ژرمن

نشریه فرانسوی «پروونس» چاپ مارسی گزارش داد که احکام مختلفی برای ۲۱ نفری که به دلیل دست داشتن در آشوب در دربی لوکلاسیک بین مارسی و پاری سن ژرمن بازداشت شده اند، صادر شده است. بر اساس این گزارش، به ۱۴ نفر از هواداران مارسی که بازداشت شده اند، این فرصت داده شد که بلافاصله به اشتباه خود اعتراف کنند و قاضی احکامی از جریمه نقدی تا پنج ماه حبس تعلیقی را برای شان صادر کرده است. همه افرادی هم که متهم شده اند به مدت یک سال از حضور در ورزشگاه محروم شده اند و باید قبل از هر بازی مارسی خود را به دفتر پلیس معرفی کنند.

,لوشامپیونه,مارسی,پاری سن ژرمن

,لوشامپیونه,مارسی,پاری سن ژرمن

سایر هوادارانی هم که در جریان لوکلاسیک مشعل به دست داشتند با جریمه حبس تعلیقی روزانه همراه با تعهدات مشابه ممنوعیت حضور در ورزشگاه مواجه شدند. یک مرد ۴۱ ساله هم به دلیل توهین و تمرد در دادگاه حاضر شد. او در نهایت به اتهام شورش به ۶ ماه زندان محکوم شد که با پابند الکترونیکی از خانه قابل رهگیری خواهد بود. او که در حال بالا رفتن از در ورودی ورزشگاه بازداشت شده بود، همچنین از حضور در ورزشگاه محروم شده است.

منبع: تسنیم
.

منبع : mashreghnews.ir

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :