آکاایران: با این وضعیت قرمز چه اصراری به برگزاری لیگ دارند؟

مهاجم تیم فوتبال شهر خودرو هم یکی از مخالفان ادامه مسابقات لیگ برتر است و اعتقاد دارد، با این وضعیتی که بر شهرهای مختلف حاکم است، نباید لیگ ادامه پیدا کند.

به گزارش مشرق، محمدرضا خلعتبری در مورد آخرین وضعیت تیم شهر خودرو گفت: ما هم مانند دیگر تیم ها تمرین می کنیم، هر چند که بازی دوستانه انجام نداده ایم. برگزاری تمرینات هم با شرایطی خاص است و اعتقاد من این است که هیچ بازیکنی در این وضعیت نمی تواند تمرکز دقیقی داشته باشد. در حال حاضر همه نگران هستند و استرس دارند و با این وضعیت نمی توان مانند گذشته تمرین کرد.

وی در واکنش به اختلاف نظرها مبنی بر برگزاری مسابقات لیگ برتر خاطر نشان کرد: نمی دانم چه باید بگویم. شاید برخی تیم ها دوست دارا باشند تا بازی ها برگزار شود، ولی بهتر است در این زمینه منطقی فکر کنیم. آیا واقعاً شرایط برگزاری مسابقات وجود دارد؟ همین چند روز پیش تقریبا سه هزار و 500 نفر به این بیماری مبتلا شدند. ما در ماه های اخیر بسیاری از هم وطنان خود را از دست دادیم. آیا فوتبال اینقدر ارزش دارد که دوباره جان افراد به خطر بیفتد؟

خلعتبری در خاتمه تصریح کرد: متأسفانه وضعیت بسیاری از شهرها در ایران قرمز است. با این شرایط چه اصراری به برگزاری مسابقات لیگ برتر وجود دارد؟ ما برای انجام بازی ها باید به فرودگاه و هتل برویم و همین مسافرت تیم ها هم خطر زیادی دارد. همه ما خانواده داریم و می ترسیم کرونا بگیریم و به اعضای خانواده مان انتقال بدهیم. من امیدوارم هر تصمیمی که گرفته می شود، در وهله اول سلامتی افراد را در نظر بگیرند و اتفاقی رخ ندهد که پشیمانی به بار بیاورد.

منبع: تسنیم
.

منبع : mashreghnews.ir