آکاایران: دادرس: در کمیته استیناف کودتا کرده اند

عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال گفت: یک ماه و نیم است که جلسات کمیته را به من اطلاع نمی دهند و این از بی معرفتی آقایان است.

به گزارش مشرق، مهدی دادرس در ارتباط با اظهارات علیرضا صالحی رییس کمیته استیناف که گفته بود اعضای کمیته استیناف، او را طرد کردند، اظهار داشت: متاسفانه یک ماه و نیم است که جلسات کمیته را به من اطلاع نمی دهند و این از بی معرفتی آقایان است. من هم بر مسائل حقوقی احاطه دارم و هم بر موضوعات فوتبالی. به نظرم آقایان به اینکه بقیه به من احترام می گذارند، حسادت می کنند.

وی در ادامه در خصوص عدم دعوت از او برای شرکت در جلسات کمیته، تصریح کرد: متاسفانه رفتاری که با من شده ناجوانمردانه است. در کمیته استیناف کودتا کرده اند! من فقط در مورد مسائل فوتبالی مصاحبه کرده ام و از آن چه که گفته ام، آگاهی کامل داشتم. آقای صالحی که حکم من را نداده، حکم من را رییس فدراسیون فوتبال داده است و در حال حاضر هم مسئولیت حکم من با سرپرست فدراسیون فوتبال است.

عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در پایان پیرامون واکنش خود به رفتار سایر اعضا با او، خاطرنشان کرد: در مقطع زمانی کنونی فدراسیون فوتبال دغدغه و مشکلات زیادی دارد و من سکوت می کنم تا آرامش فدراسیون به هم نریزد. متاسفانه کمیته می خواهد همان کاری را با من کند که سال گذشته با عباس موسوی کردند و او مجبور به استعفا شد.

منبع: میزان
.

منبع : mashreghnews.ir