آکاایران: از طلبم در استقلال حرف زدم به خیلی ها برخورد

مهاجم تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: فوتبال بی تماشاگر هم هیچ مزه ای ندارد، ای کاش مسئولان سهمیه ها را مشخص می کردند و قید ادامه لیگ را می زدند.

به گزارش مشرق، محمد مهدی نظری در خصوص آخرین شرایط نساجی اظهار داشت: شرایط خوب است و تمریناتمان را پیگیری می کنیم. کادر فنی خوبی داریم که انصافا در این مدت از تجربیات آنها استفاده کردیم و امیدواریم در ادامه راه بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

وی افزود: دوست نداشتیم در این شرایط کرونایی بازی کنیم ولی وقتی به ما اجبار می کنند که حتما باید در بازی ها شرکت کنید چاره ای نداریم.متاسفانه آمار کرونا در کشور هر روز بالاتر می رود و به شخصه نگران خانواده ام هستم. خانواده همسرم سن بالایی دارند و نگران هستم  اگر خدای ناکرده ناقل باشم سلامتی خانواده ام به خطر بیفتد.

مهاجم نساجی با اشاره به مصدومیت بازیکنان در تمرینات عنوان کرد: همه تیم ها در حال حاضر مصدوم می دهند، در تیم ما 5-6 نفر مصدوم هستند و در تمرینات گروهی حضور ندارند.حتی در این مدت تعدادی از بازیکنان مسموم هم شده اند که این برای من خیلی عجیب است. در این مدت تعدادی از بازیکنان ما مسموم شده اند و این موضوع را از بچه های تیمهای دیگر هم شنیده ام.

وی تاکید کرد: وقتی اسم پروتکل می آید باید همه چیز رعایت شود، باید امکانات فراهم باشد و تجهیزات در سطح بالای بهداشت جهانی اما متاسفانه این امکانات در کشور ما موجود نیست و هر چه در این زمینه صحبت می کنیم بی فایده است و کسی به حرفمان گوش نمی دهد.

نظری خاطرنشان کرد: نمی دانم چه اصراری به برگزاری بازی ها است، مسابقات تماشاگر ندارد و همه برای حضور در بازی ها استرس داریم. فوتبال بی تماشاگر هم هیچ مزه ای ندارد، ای کاش مسئولان سهمیه ها را مشخص می کردند و قید ادامه لیگ را می زدند. مطمئن هستم راه برای برگزاری مسابقات فصل بعد و تصمیم گیری های بهتر وجود دارد اما ظاهرا نمی خواهند و تصمیم دارند به هر شکلی این 10 بازی را برگزار کنند.

مهاجم سابق استقلال در خصوص  عدم پرداخت مطالباتش از این تیم که وی را نارحت کرده است عنوان کرد: واقعا نمی خواهم در این مورد حرفی بزنم چون وقتی از حق زن و بچه ام صحبت کردم به خیلی ها بر خورد.من چیز زیادی نخواستم و فقط خواستار حقم شدم که چند سال از آن گذشته اما خیلی ها ناراحت شدند. ان شاالله به وقتش قانون همه چیز را مشخص می کند.

منبع: فارس
.

منبع : mashreghnews.ir