آکاایران: دلیل حضور آذری در باشگاه استقلال چه بود؟

آکاایران: دلیل حضور آذری در باشگاه استقلال چه بود؟

دیروز سعید آذری، مدیرعامل باشگاه فولاد با همتای خود در استقلال دیداری داشت که باعث انتشار اخباری غیرواقعی شد که اعلام کردند او به همراه پندار توفیقی به خواست اسپانسر استقلال در این جلسه شرکت کرده است.

به گزارش مشرق، آذری اما به این خبر واکنش نشان داد و گفت: «توفیقی کیست؟ دلیل حضورم ارتباطی با این اشخاص ندارد. چه کسی گفته به درخواست اسپانسر استقلال به باشگاه رفته ام؟ من برای مشکلی که برای یک بازیکن شمالی پیش آمده و دوست مشترک محسوب می شود با سعادتمند دیدار کردم.»
آذری البته نامی از این بازیکن نبرده اما به نظر می رسد ماجرا مربوط به محمد بلبلی بازیکن شمالی استقلال است که قراردادش با این تیم حواشی بسیاری به دنبال داشت. بلبلی که بازیکن سپیدرود رشت بود، قبل از استقلال با فولاد قرارداده بسته بود و در ادامه آبی پوش شد که این مساله با واکنش جنوبی ها همراه شد. رشتی ها مدعی بودند قرارداد این بازیکن با فولاد غیرقانونی است و البته اهوازی ها هم همین ادعا را درخصوص قرارداد این بازیکن با استقلال داشتند. درنهایت هم این بازیکن با محرومیت 6 ماهه و باشگاه فولاد نیز با جریمه مواجه شد. درحالی که به نظر می رسد پرونده مختومه شده و هنوز ماجراجویی ها درباره این بازیکن ادامه دارد.

منبع: روزنامه فرهیختگان
.

منبع : mashreghnews.ir