آکاایران: رمضانی: من سرپرست تیم استقلالم

آکاایران: رمضانی: من سرپرست تیم استقلالم

سعید رمضانی، سرپرست تیم فوتبال استقلال تاکید کرد که سلامتی انسان ها ارزشی به مراتب بالاتر از جام و قهرمانی دارد.

به گزارش مشرق، سعید رمضانی درباره شرایط این روزهای تیم فوتبال استقلال، اظهار داشت: ارکان باشگاه از کادر مدیریت گرفته تا کادر فنی و دیگر عوامل تلاش می کنند آرامش به استقلال بازگردد. 

وی در مورد حرف و حدیث های بوجود آمده برای دیدار فرهاد مجیدی با احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال،گفت: مسئله خاصی نبوده است. صحبت هایی که مطرح شد، صحبت هایی بود که بین هر مدیرعامل و سرمربی رد و بدل می شود. هر دو طرف صحبت های خودشان را انجام دادند که یکی از بحث ها امکانات بود که سعادتمند دستور اجرایی شدن آنها را داد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه در گذشته از عدم آماده سازی چمن مجموعه ورزشی انقلاب انتقاد کرده بود و آیا این بار کیفیت چمن بهتر شده است یا نه، تصریح کرد: اجازه دهید راحت درباره یک مسئله صحبت کنم، درست روزی که به باشگاه نامه زدم که چه زمانی برنامه ها اجرا شود، حاشیه ها شروع و فیلم و عکس هایی از چمن مجموعه انقلاب منتشر شد. وقتی این اتفاقات می افتد آدم به یکسری چیزها شک می کند. این اتفاقات باشگاه استقلال و مجموعه انقلاب را زیر سوال می برد. اجازه دهند که استقلال به آرامش برسد. خوشبختانه تصاویر زمین را همه دیدند که بهتر شده است.

رمضانی در پاسخ به این سوال که آیا سرپرست تیم فوتبال استقلال است یا سرپرست معاون باشگاه، گفت: هر زمان که هستم، کارم را انجام می دهم و اگر نباشم برای فرد دیگر آرزوی موفقیت می کنم. نمی دانم چرا این همه حاشیه و شلوغ کاری می شود. من سرپرست تیم استقلال هستم و بحث حکم و این چیزها نیست. 

وی در واکنش به اظهارات پرسپولیسی ها که مدعی هستند چون تیم های دیگر دست شان به جام نمی رسد، دنبال تعطیلی لیگ هستند، خاطرنشان کرد: از همه چیز مهم تر سلامت جامعه است. به چه زبانی بگوییم سلامتی از گرفتن جام و قهرمانی مهم تر است. اگر یکسری اتفاقات بیفتد و مشکلاتی برای جان انسان ها رخ دهد گرفتن جام هیچ ارزشی ندارد. ما تابع دستورات بالاتر از باشگاه استقلال هستیم . ستاد مبارزه با کرونا و سازمان لیگ باید تصمیم بگیرند، اما نظر شخصی ام این است که تا زمانی که شرایط مهیا نباشد، برگزاری لیگ اشتباه است. 

سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره اینکه پرسپولیسی ها مدعی هستند که در صورت تعطیلی لیگ باید به مانند پاری سن ژرمن در فرانسه قهرمان اعلام شوند ، گفت: هر کسی نظری دارد و منافع خودش را می بیند. ما از منافع خودمان حرف نمی زنیم، بحث ما سلامتی انسان هاست. من نمی گویم چه تیمی قهرمان شود یا چه تیمی بیفتد . ما تصمیم گیرنده نیستیم  اما فوتبال عرفی دارد. تیم هایی بودند که در نیم فصل اول قهرمان شدند، اما نیم فصل دوم سقوط کردند. به همه تیم ها احترام می گذارم، اما خودم در لیگ هشتم در فولاد خوزستان بودم و در آخرین بازی لیگ، ذوب آهن با تساوی مقابل ما قهرمان می شد، اما شکست خورد و استقلال قهرمان شد. فوتبال قابل پیش بینی نیست و معادلات زیادی بهم می خورد.

منبع: تسنیم
.

منبع : mashreghnews.ir