آکاایران: آقای سعادتمند در باشگاه استقلال چه خبر است؟!

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران در حالی مدعی است از حقوق این باشگاه نمی گذرد

به گزارش مشرق، احمد سعادتمند پس از حضورش در استقلال در یک مصاحبه تلویزیونی مدعی شد که حتی یک آجر نمی گذارد از استقلال خارج شود اما در این یک ماهه از فیش های جعلی یک آدم مجازی گرفته تا اتفاقات عجیب و غریبی که در مورد اسپانسر باشگاه استقلال افتاد تعجب تمام هواداران را در پی داشت! پس از قرارداد احمد سعادتمند با اسپانسر نوین باشگاه که «جهان فولاد متین» نام دارد خیلی از اهالی ورزش و رسانه متعجب شدند که چرا استقلال در حالی که می توانست با ۲ برابر مبلغ  فولادمتین با دیگر اسپانسرهای موجود قرارداد ببندد حاضر به انجام این کار نشد.

این در حالی است که پرسپولیس با همین اسپانسر با دو برابر این مبلغ قرارداد بست و پیش پرداخت اولیه خود را نیز دریافت کرد. احمد سعادتمند در یک مصاحبه گفته است قرارداد کارگزار قبلی با استقلال مشکلات قانونی زیادی داشته است که منافع باشگاه استقلال را تامین نمی کرده است اما او در حالی نسبت به عقد این قرارداد اقدام کرد که مشکلات قبلی در قرارداد کارگزار فعلی عینا  در  حال تکرار است.

حالا سوالاتی که در این مورد خاص مطرح می شود این است که؛ چرا استقلال حاضر شد با ۶۰ میلیارد کمتر با فولاد متین قرارداد ببندد؟! حالا متوجه می شویم که چرا هیچ یک از اعضای هیات مدیره استقلال از جمله حجت نظری که به واسطه سعادتمند به هیئت مدیره وارد شد حاضر به امضای این قرارداد نشد! اتفاقی که می تواند شکستی بزرگ در مقابل رقیبی باشد که قطعا دو برابر پول بیشتری در بازار نقل انتقالات و هزینه های جاری دارد.

مورد عجیب بعدی در این قرارداد حضور افراد بی تجربه در این مورد است که گویا فردی که تقریبا آقای نیکخو که مشاور مدیرعامل استقلال در سازمان خصوصی سازی است فاقد هیچ تجربه ای وارد باشگاه شده است و حالا شخص تقریبا نیکخو نماینده اسپانسر شده است تمام امور باشگاه را در دست گرفته است و جالب ماجرا آنجاست اسپانسری که فقط با ۵ میلیارد تومان صاحب برند استقلالی شد که به قول سعادتمند هزار میلیارد می ارزد!

سوال دیگر ورود اسپانسری است که هیچ تجربه ای در امور فوتبالی و ورزشی و مسائل درآمدزایی فوتبال ندارد و از ابتدا انگیزه این شرکت فولاد را در مورد ورودش به استقلال زیر سوال می برد. اما مورد عجیب بعدی این است که اگر فولاد متین اسپانسر استقلال است چرا نماینده این اسپانسر به دنبال اسپانسرهای دیگری است تا برای استقلال به قولی درآمدزایی کند و این اتفاق در دفتری در آرژانتین می افتد جایی که سعادتمد و نیکخو و شخص تقریبا نیکخو به ظاهر جلسات متعدد برای درآمدزایی استقلال را در آنجا می گذارند. آیا احمد سعادتمند که می خواست از خروج یک آجر جلوگیری کند حالا آجرهای باشگاه استقلال را در دفتر آرژانتین می چیند؟! در باشگاه بزرگ استقلال چه خبر است که نماینده بی تجربه اسپانسر شده همه کاره باشگاه تا جایی که در کوچکترین امور باشگاه دخالت می کند؟!

منبع: ایلنا
.

منبع : mashreghnews.ir