آکاایران: اولتیماتوم وکیل شیخ دیاباته به استقلال

وکیل شیخ دیاباته گفت: در صورتی که تا جمعه مطالبات ما توسط باشگاه استقلال پرداخت نشود، راه فسخ یک طرفه قرارداد می تواند عملیاتی شود.

به گزارش مشرق، وکیل شیخ دیاباته می گوید برخلاف ادعاهای مطرح شده هنوز خبری از پرداخت مطالبات نیست و باید صبر کنیم تا ببینیم طی روزهای آینده چه اتفاقی می افتد.

درحالی که طی روزهای اخیر کانال رسمی باشگاه استقلال طی چند مرحله واریزی ها به شیخ دیاباتهه را منتشر کرد و از تسویه حساب با وی خبر داد اما ظاهرا هنوز پولی به حسابش منتقل نشده است که باعث شده بار دیگر شائبه احتمال فسخ قرارداد وی مطرح شود، هرچند خودش بارها تاکید کرده قصد جدایی ندارد و امیدوار است به زودی پولش را بگیرد.

وکیل ستاره مالیایی استقلال در این خصوص گفت: ما هم در جریان خبرهایی که اعلام شده هستیم اما برخلاف ادعاهای مطرح شده هنوز خبری از پرداخت مطالبات نیست و باید صبر کنیم تا ببینیم طی روزهای آینده چه اتفاقی می افتد.»

وی افزود:  البته شنیده ام باشگاه استقلال ضمن تشکر از رفتار حرفه ای دیاباته و صبر و تأمل او درخصوص پرداخت مطالباتش اعلام کرده در مکاتبه نوین از دیاباته خواسته زمان بیشتری را برای تسویه حساب به ما بدهد که اصلا چنین چیزی صحت نداشته و اگر دوستان مدعی گرفتن وقت بیشتر هستند، سند آن را منتشر کنند. حالا هم درصورتی که تا جمعه، بیست وششم اردیبهشت یعنی پایان روزی که در نامه به عنوان آخرین مهلت اعلام کردیم اتفاقی درخصوص پرداختی ها نیفتد راه های فسخ یک طرفه و سایر موارد مرتبط می تواند عملیاتی شود اما امیدواریم درنهایت با پرداخت مطالبات، مشکل حل شود.

پیش از این میلیچ هم اعلام کرد برخلاف اخبار منتشرشده پولی به حسابش واریز نشده اما امیدوار است این اتفاق به زودی رخ دهد و فاقد مشکل برای حضور در تمرینات آتی استقلال به ایران برگردد.

.

منبع : mashreghnews.ir