آکاایران: تمام بدهی های استقلال پرداخت شد

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: تمام بدهی های باشگاه استقلال پرداخت شده و منتظر هستیم تا طی یکی دو روز آتی پنجره نقل و انتقالات باشگاه هم باز شود.

به گزارش مشرق، حجت نظری روز پنجشنبه در گفت وگویی تلویزیونی در مورد پرداخت بدهی های استقلال اظهار داشت: طبق اعلام سرپرست باشگاه و رییس هیات مدیره، تا الان بدهی های باشگاه استقلال به سرور جباروف به طور کامل پرداخت شد و تایید این بازیکن را گرفتیم. بدهی به باشگاه پاختاکور نیز کاملا پرداخت شده و منتظر هستیم تا تاییدیه آنها هم به دست ما برسد. از خلیل زاده به عنوان رییس هیات مدیره و از احمد مددی به عنوان سرپرست باشگاه که پیگیر این کار بودند تشکر می کنم.

وی افزود: امروز صبح هم تمام بدهی شفر پرداخت شده و منتظر هستیم تا تاییدیه های این پرداخت هم خیلی زود به ما برسد تا بتوانیم در نهایت با تسویه کامل بدهی ها طی یکی دو روز آینده پنجره نقل و انتقالتی باشگاه را باز کنیم. تاییدیه پرداخت سرور جباروف هم روز گذشته به دست ما رسید.

عضو هیات مدیره استقلال در پاسخ به این پرسش که از بدهی های باشگاه پرداخت شده است، اظهار داشت: پرداخت ها در طول زمان بوده وتنها در یک مقطع صورت نگرفته است. ما تمام تلاشمان را به کار گرفتیم تا از راه های مختلف این بدهی ها را پرداخت کنیم.

وی گفت: در این مدت ۹۳ هزار و پانصد دلار به جباروف پرداخت کردیم. صد هزار دلار هم به پاختاکور دادیم. در مورد شفر هم باید بگویم که حدود ششصد هزار دلار هم به این مربی پرداخت شده است.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال اضافه کرد: ما تلاش کردیم تا این مبالغ را از راه های مختلف پرداخت کنیم تا مشکلی پیش نیاید. به همین خاطر از طریق کشورهای مختلف برای انتقال این پول ها اقدام کردیم. از طرفی هم سرپرست و هم رییس هیات مدیره اطمینان دادند که بدهی ها پرداخت شده است.

وی در خصوص پرونده استراماچونی تصریح کرد: هنوز خبری در این مورد نیست و باشگاه از طریق وکیلش در فیفا این موضوع را پیگیری می کند. خوشبختانه هنوز هیچ رایی در مورد استراماچونی و بودوروف صادر نشده است.

نظری تاکید کرد:  صدور آرای اینچنینی برای نقل و انتقالات ما و باز شدن پنجره مشکلی ایجاد نمی کند. اگر هم رای صادر شود تا نیم فصل فرصت داریم تا سایر بدهی ها را تسویه کنیم.

منبع: ایرنا
.

منبع : mashreghnews.ir