آکاایران: فتاحی: هیچکس از باشگاه استقلال درخواستی برای حضور مترجم استراماچونی نداشت

آکاایران: فتاحی: هیچکس از باشگاه استقلال درخواستی برای حضور مترجم استراماچونی نداشت

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، سعید فتاحی در پایان دیدار استقلال و ماشین سازی درباره اعتراض باشگاه استقلال به عدم صدور مجوز برای مترجم استراماچونی در کنار زمین گفت: هیچ کس از باشگاه استقلال در این خصوص درخواستی از ما نداشت حتی استراماچونی و همکارانش نیز به دلیل مشکلاتی که در ثبت قراردادها وجود داشت آیدی کارت نداشتند اما این مشکل را حل کردیم؛ اگر مسئولان استقلال  این موضوع را هم مطرح می کردند همانطور که مشکل کادر فنی استقلال را مرتفع کردیم مشکل مترجم را هم حل می کردیم. 

وی درباره مشکل ورود تماشاگران و عدم اجازه خبرنگاران برای تصویربرداری در میکسدزون گفت: وقتی رسانه ها رعایت نمی کنند چه انتظاری از تماشاگران باید داشته باشیم؛ از دوستانی که در جام جهانی یا جام ملت های آسیا حضور داشتند سوال کنید و ببینید آیا می توانستند فیلم بگیرند. چون حق پخش تلویزیونی توسط فیفا و AFC به یک شرکت واگذار شده بود و باید برای صدور مجوز فیلم برداری پول پرداخت می کردند ما هم تمام تبلیغات محیطی و هر درآمدی در لیگ فوتبال را واگذار کرده ایم که اگر با درودگر صحبت کنید توضیح می دهد وقتی قانونی وضع می شود همه باید رعایت کنند، صدا و سیما هم در حال مذاکره در این خصوص است و هر نتیجه ای که حاصل شود انجام خواهد شد. 

رئیس کمیته برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال افزود: از قبل هم پیش بینی کرده بودیم شاید برای ورود  تماشاگران کمی دچار مشکل شویم اما در هر جای دنیا که یک سیستم نوین راه اندازی می شود در ابتدا مشکلاتی دارد اما نگاه کنید که چه کارهای خوبی انجام شده است نه فقط در بنیان دیزل بلکه در یادگار امام هم اصلاحات خوبی صورت گرفته اما توقع نداشته باشید یک ماهه همه چیز درست شود. در ورزشگاه یادگار امام 40 گیت نصب شده و صندلی ها شماره گذاری شده است. 

فتاحی تصریح کرد: دو سال است که بیلت فروشی به باشگاه ها واگذار شده است که بلیت را در سایت باشگاه بفروشند. از طریق کارت هواداری نیازی به خیلی از جزییات برای خرید بلیت نیست و با یک شماره هواداری خرید به راحتی انجام می شود برخی از تماشاگران که کارت هواداری ندارند باید سختی بیشتری را تحمل کنند. 

وی در پاسخ به این سوال که چه زمانی اوضاع ارام می شود، گفت: دو هفته اول لیگ را برگزار کردیم بعد از هفته دوم مسابقات تیم ملی و فیفادی را داریم که باشگاه ها می توانند برای رفع ایرادات اقدام کنند. ماشین سازی هم 20 روز فرصت دارا ایرادات را برطرف کند. در بازی دیروز پرسپولیس شرکت تجهیز به عنوان مجری بیلت فروشی استقلال و پرسپولیس اعلام کرد کسانی که بلیت خریده اند به ورزشگاه بروند که حدود 7 هزار بلیت از طریق سایت فروخته شد. هرچند قبول داریم سایت هم ایراداتی داشت اما اگر تماشاگران یک هفته تحمل می کردند این مشکل مرتفع می شد چرا که تمام این اقدامات برای رفاه حال و امنیت خود آنها است. کمک کنند تا این سیستم به راه بیفتد. 

انتهای پیام/ا

لیگ برتر استقلال فوتبال سعید فتاحی
.

منبع : farsnews.com