آکاایران: کد خبر: 1544223/42 زمان: 19:41   1397/05/17 بازدید: 373

ترسی از آینده ای مبهم؛

رونالدو؛ دلیل تمایل مودریچ به جدایی از رئال مادرید!

نشریه آ.اس در گزارشی به تشریح دلایل تمایل لوکا مودریچ برای جدایی از رئال مادرید پرداخته است.

به گزارش آکاایران: به گزارش "ورزش سه"، در صورت انتقال به اینتر حقوق 6.5 میلیون یورویی مودریچ 54 درصد افزایش یافته و به 10 میلیون یورو خواهد رسید. همچنین پیشنهاد اینتر 4 ساله بود که در واقع 6 ساله است و این پیشنهاد شامل 2 سال دیگر حضور در جیانگسو، باشگاه چینی خواهد بود که متعلق به صاحبان فعلی اینتر است و بنابراین، مجموعا 60 میلیون یورو برای 6 فصل آینده نصیب ستاره کروات خواهد شد.

 

اینتر میلان

 

مودریچ در سپتامبر 33 ساله خواهد شد و می داند اینتر در واقع آخرین فرصت و پیشنهاد بزرگ وی در زندگی ورزشی است. همچنین رئال مادرید در 5 سال اخیر 4 بار فاتح لیگ قهرمانان شده و به همه چیز رسیده است و ستاره کروات حس می کند دیگر انگیزه ای برای فتح جام های نوین موجود نیست.

 

اما نکته مهم دیگر برخورد نامناسب رئال مادرید با رونالدو بوده که به نوعی برای ستاره کروات هشدار محسوب شده است. مودریچ حس می کند اگر امسال از لوس بلانکوس جدا نشود، سال بعد با برخورد تندی این اتفاق رخ خواهد داد و همچنین فاقد حضور ستاره ای مانند رونالدو، شانس قهرمانی کمتر از گذشته است. بعد از موفقیت در انگلیس و اسپانیا، مودریچ به دنبال یک چالش نوین است و ایتالیا مقصد جذابی برای او خواهد بود.

.

منبع : varzesh3.com