آکاایران: کد خبر: 1544047/13 زمان: 01:25   1397/05/17 بازدید: 418

انفجار مهیب در مخزن چیلر؛

مرگ ۳ نفر در مجموعه ورزشی انقلاب تهران

انفجار در مخزن چیلر مجموعه ورزشی انقلاب تهران کشته شدن سه نفر را به همراه داشت.

گفته می شود سه کارگر در حال تعمیر موتورخانه این بخش از مجموعه ورزشی انقلاب بودند که انفجار اتفاق می افتد و علاوه بر لرزیدن تمام این مجموعه و ساختمان های مجاور، هر سه کارگر در دم جان خود را از دست می دهند و اجساد آنها تکه تکه می شود.

بنابر اعلام سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران بعد از اعلام شدن این حادثه به سامانه ۱۲۵ ، از دو ایستگاه آتش نشانان به محل حادثه اعزام می شوند.

این انفجار، آتش سوزی گسترده یا تخریب ساختمانی که مخزن چیلر در آن بوده را به همراه نداشته ولی شدت انفجار موجب جان باختن هر سه کارگری که بین ۳۰ الی ۶۰ سال سن داشتند، شده که این حادثه تلخ به تایید مرکز فوریت های پزشکی تهران هم رسیده است.

جلالی در این گفته در قسمت تأسیسات یکی از ساختمان های مجموعه ورزشی انقلاب که فضایی به وسعت بیش از ۳۰۰ مترمربع داشته، کارگران مشغول کار بر روی یکی از چیلرها و مخازن بودند که به یکباره انفجاری در یکی از مخازن رخ می دهد.

گفته می شود این حادثه در مخزن گاز کلر در استخر چهارفصل مجموعه انقلاب اتفاق افتاده ولی با این حال علت انفجار مشخص نیست و در این باره عوامل ذی ربط که شاید یکی از آنها شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی باشد، در این باره اظهار نظر کرد و پاسخ بدهد.

آکاایران: مرگ ۳ نفر در مجموعه ورزشی انقلاب تهران

مرگ ۳ نفر در مجموعه ورزشی انقلاب تهرانمرگ ۳ نفر در مجموعه ورزشی انقلاب تهران

مرگ ۳ نفر در مجموعه ورزشی انقلاب تهرانمرگ ۳ نفر در مجموعه ورزشی انقلاب تهران

.

منبع : varzesh3.com