آکاایران: برانکو: بازی به بازی بهتر می شویم؛ مصدومیت کمال فقدان بزرگی برای پرسپولیس است

آکاایران: برانکو: بازی به بازی بهتر می شویم؛ مصدومیت کمال فقدان بزرگی برای پرسپولیس است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت:مقابل فولاد خیلی دلپذیر بازی کردیم.

طرفداری-برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس پس از پیروزی سه بر صفر تیمش مقابل فولاد خوزستان در هفته دوم لیگ هجدهم خلیج فارس، گفت:

به گزارش فارس، وی افزود:

این بازی نشان داد که ما مسابقه به مسابقه بهتر می شویم. یک شادی مضاعف به هواداران هدیه کردیم. به همین خاطر بیشتر خوشحال هستم.

برانکو گفت:

متاسفانه کمال کامیابی نیا مصدوم شد و این فقدان بزرگی برای ما است. چیزی که برایم بسیار مهم است این است که تمام دقایق بازی را در اختیار داشتیم و حریف فقط یک شوت متوسط به سمت دروازه ما زد. 5-6 فرصت خوب هم به جز سه گل ایجاد کردیم.

سرمربی پرسپولیس، در ادامه خاطرنشان کرد:

این مسئله قابل انتظار است که ما هنوز در فاز آماده سازی هستیم. از طریق مسابقات تیم به فرم واقعی خودش می رسد. امیدوارم و انتظار دارم که اگر مصدومیت دیگری ایجاد نشود دوباره نشان دهیم گزینه قهرمانی هستیم.

وی در مورد اینکه پرسپولیس خیلی از بازیکنان خود را از دست داده است، گفت:

متاسفانه چند مهره را از دست دادیم و این مسئله می تواند مشکل ساز باشد. آدام همتی و حسین پور که جوان بودند را به میدان فرستادیم. به این بازیکنان ایمان دارم. قبل از همه منظورم بشار، امید و نوراللهی است.

برانکو در مورد اینکه پرسپولیس در آسیا کار سختی مقابل الدحیل دارد و این بازی هم برای هواداران مهم است، اظهار داشت:

الدحیل در حال حاضر شاید بهترین تیم آسیا است. دوره قبل آنها را حذف کردیم اما امسال با جذب بازیکنان نوین تقویت شدند. مربی جدیدی آوردند و طبیعی است که بازی سختی خواهد بود. به تیم و بازیکنانم اعتماد دارم و با خوشبینی زیاد به این بازی می رویم.

ادامه دارد...

.

منبع : tarafdari.com