آکاایران: رم هنوز در مورد انزونزی تردید دارد؛ هکتور هررا و تانگوی اندومبله، گزینه های ایده آل مونچی هستند

ظاهرا جالوروسی پیش از خرید انزونزی می خواهد شانس خود را برای جذب سایر گزینه ها امتحان کند.

طرفداری- آ اس رم به دنبال تقویت خط هافبکش است. مونچی می خواهد یک هافبک دفاعی قابل اتکا در کنار ده روسی به ترکیب تیمش اضافه کند. مدت هاست که نام استیون انزونزی مطرح می شود اما ظاهرا رم در فکر نهایی کردن انتقال هکتور هررا از پورتو است. شایعاتی مبنی بر تمایل رم به اندومبله نیز شنیده می شود.

به نقل از وبسایت جانلوکا دی مارتزیو، پس از مدتی وقفه مجددا تماس هایی میان دو باشگاه رم و پورتو برای جذب هکتور هررا برقرار شده است. جالوروسی امیدوار بود این بازیکن را در تابستان آینده به طور رایگان به ترکیبش اضافه کند چراکه قرارداد او با پورتو فقط یک سال دیگر اعتبار دارد. با این حال به نظر می رسد نظر مونچی تغییر کرده و می خواهد در همین تابستان برای جذب این بازیکن اقدام کند. با وجود بند فسخ 40 میلیون یورویی قرارداد هررا، دو باشگاه به دنبال این هستند با انجام مذاکرات بیشتر، این انتقال را نهایی کنند. هررا در 192 بازی با پیراهن پورتو موفق به ثبت 26 گل و 32 پاس گل شده است.

کوریره دلو اسپورت  هم نوشت با توجه به اینکه استیون انزونزی به زودی 30 ساله می شود، قراردادی بلند مدت با حقوق سالیانه 4 میلیون یورویی می خواهد که این موارد باعث شده رم فعلا با تامل بیشتری برای جذب او اقدام کند. در این شرایط جالوروسی تمرکزش را روی تانگوی اندومبله گذاشته است. هرچند رئیس لیون تایید کرد انجام این انتقال برای رمی ها سخت است اما این روزنامه تاکید دارد با پیشنهادی بالاتر از 25 میلیون یورو، میتوان این هافبک 21 ساله را خرید.

لازم به ذکر است مونچی دیروز تایید کرد انزونزی تنها هدف او نیست و وضعیت سایر گزینه ها را هم بررسی می کند. با توجه به صحبت های او میتوان انتظار داشت که علاقه مندی رم به هررا و اندومبله جدی باشد.

.

منبع : tarafdari.com