آکاایران: کد خبر: 1544601/4 زمان: 15:31   1397/05/19 بازدید: 940

دشمن درون را دور کنید

پیغام سیدجلال حسینی بعد حواشی جنجالی اهواز

کاپیتان پرسپولیس کمتر از یک روز بعد از جنجال دیدار مقابل استقلال خوزستان نسبت به دشمنی ها و حواشی که در خطر باشگاه است هشدار داد.

به گزارش آکاایران: به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان به تساوی فاقد گل رضایت داد اما بیشتر از توقف سرخپوشان مقابل حریف ته جدولی این حواشی بازی بود که سوژه شد. درگیری های جنجالی و سنگ پرانی هواداران باعث شد تا بازیکنان پرسپولیس دقایقی بعد از بازی نسبت به این مساله واکنش نشان دهند. سیدجلال حسینی اما با تجربه بالای خود اکنون هشدار جدی به هواداران این تیم می دهد.


او در خصوص اتفاقات و حواشی رخ داده به خبرنگار ما می گوید: من اصلا نمی خواهم درباره بازی حرف بزنم که اصلا حرفی هم نمانده است. در مورد این حواشی اما فقط این را بگویم که هیچ کس خوشحال نباشد. هیچکس نمی تواند به تیم ضربه بزند و این مشکلات به زودی با مدیریت آقای گرشاسبی حل می شود. ما این تیم را به سادگی شکل نداده ایم که برخی بخواهند به راحتی آن را به حاشیه ببرند.


سیدجلال در ادامه گفت: این همان حاشیه ای بود که همیشه از آن صحبت می کردم. کسانی که می خواستند به پرسپولیس ضربه بزنند از محرومیت و مشکلات این تیم به بهترین شکل در حال سودجویی هستند و متاسفانه همه چیز را نمی توان گفت. من همیشه از هواداران خواستم تا آگاه باشند و فریب نخورند. خیلی ها گفتند این حرف های تکراری و فاقد کد چیست اما الان منظورم را تا حدودی متوجه شدید. الان شرایط سختی داریم و فقط درایت مدیریت باشگاه می تواند به تیم کمک کند.


کاپیتان پرسپولیس در ادامه از هوادارن تیمش خواست تا با حضور در محل تمرین این مانع از افزایش این حاشیه ها شوند: ما به یک آشتی بزرگ نیاز داریم تا پرسپولیس در این مقطع آسیب نبیند. اگر واقعا پرسپولیس برای ما مهم است فردا همگی در تمرین پرسپولیس حاضر شوند و به حمایت تیم بپردازند. نه من و نه هیچ بازیکن و فرد دیگری مهم نیست. این پرسپولیس بوده که همیشه بوده و باید بماند و نباید به افراد سودجو اجازه داد تا به دنبال ضربه زدن باشند. تیم طی دو فصل اخیر قهرمان شده و اکنون هم علیرغم تمام مشکلات شرایط مناسبی داریم و این برای برخی سخت است. من به عنوان عضو کوچک خانواده پرسپولیس از تمامی هواداران می خواهم فردا با حضور در محل تمرین و فاقد ایجاد حاشیه تنها به حمایت تیم پرداخته تا فصل را به بهترین شکل بار دیگر کنار هم ادامه دهیم.


وی ادامه داد: این مشکلات باعث نزدیکی بین هوادارن و بازیکنان می شود و اکنون فهمیدیم که هیچ کس در کنار ما به جز خودمان نیستیم. همه باید در کنار هم باشیم تا هیچکس نتواند آسیبی به تیم بزند. بهتر است که همه حواس شان را جمع کنند و این اختلافات مشکلات هر چه سریعتر حل شود. سال سختی را قرار است برای ما رقم بزنند و امیدوارم هواداران کنار ما باشند.


سیدجلال با اشاره به حواشی احتمالی آینده گفت: اگر قرار باشد اتفاقی در استادیوم آزادی و در بازی های آتی بیفتد خود هواداران باید زودتر جلوگیری کنند و به فکر پرسپولیس باشند.در کنار این تیم که با مشکلات به دنبال ادامه موفقیت است ما به حمایت همه جانبه هواداران نیاز داریم و با کمک آنها می توانیم کار بزرگ انجام بدهیم. این حواشی شکل گرفته به راحتی قابل حل شدن است و و آقای گرشاسبی پیگیر این مشکل بوده و به دنبال این است تا فضا را آرام می کند. با این حال همانطور که گفتم کنار همدیگر قادر به حل کردن مشکلات هستیم. کاری نشود که تیم خوب ما از درون ضربه بخورد وقتی دشمنان با مشکلاتی که ساختند نتوانستند مانع از موفقیت های ما شوند. همه دوست دارند پرسپولیس ضربه بخورد و من این را بارها گفتم اما اکنون همه در کنار هم نشان خواهیم داد که چقدر همدل هستیم و برای روزهای سخت آینده کاملا آماده خواهیم بود. هیچ کس نمی تواند به پرسپولیس ضربه بزند وقتی هواداران کنار ما باشند و خودشان دشمنان را از این تیم دور کنند. فردا منتظر همه ی هواداران هستیم تا فاقد حاشیه و فقط حمایت تیم کار بزرگ فصل مان را دوباره پیش ببریم.

.

منبع : varzesh3.com