بر خلاف فوتبال که از چند دهه قبل، ایران هیچ افتخاری کسب نکرده است تا دلتان بخواهد تیم فوتبال ساحلی و فوتسال افتخار آورده اند ، در آخرین مسابقاتی که تیم فوتبال ساحلی حضور داشت در عین ناباوری همگان تیم ایران موفق به قهرمانی شد و تیم جام قهرمانی را بالای سر بردند و اینک در پرتغال باز هم افتخار آفرینان فوتبال ساحلی در جام جهانی مشغول مبارزه ای سخت می باشند ، ایران با تلاش زیاد از گروه مرگ بالا آمده و امشب با تیم هایتی مبارزه ای جذاب خواهد داشت ، بنابر این موضوع گروه اخبار سایت آکا ایران مصاحبه های انجام شده با بازیکنان تیم را برای شما عزیزان قراداده تا با حال و اوضا تیم بیشتر آشنا شوید:

تیم فوتبال ساحلی

 

به نقل از آکاایران : دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان می گوید که با هم تیمی هایش قصد دارند پدیده جام جهانی قبلی را شکست دهند و به نیمه نهایی برسند.

 پیمان حسینی در خصوص اینکه تیم ملی فوتبال ساحلی در روزی که دچار شکستگی سر شد توانست بر مکزیک غلبه کند و به جمع ۸ تیم برتر راه یابد، اظهار داشت: از این شکستگی ها و بخیه ها زیاد خورده ام و برای من اتفاق جدیدی نیست. این بار هم سرم چهار بخیه خورده اما خوشحالم که در نهایت توانستیم مکزیک را شکست دهیم و از گروه مان صعود کنیم و مهم همین نتیجه بود.

وی با بیان اینکه ایران در گروه مرگ جام جهانی قرار گرفته بود، ادامه داد: برخی تصور نمی کردند تیم ما حتی بتواند از گروهش صعود کند اما توانستیم این کار را انجام دهیم و به یک چهارم نهایی برسیم. بازی آخرمان هم بسیار سخت بود در حالی که این بازی برای مکزیک دشواری نداشت، چون آنها چیزی برای از دست دادن نداشتند.

دروازه بان تیم ملی ساحلی درباره دیدار با تاهیتی گفت: تاهیتی از پدیده های جام جهانی قبلی بود که چهارم شد و در این دوره هم بازی های خوبی انجام داده است. آنها توانستند روسیه را هم با قدرت شکست دهند. ما به دنبال این هستیم رقیب پرقدرت مان را شکست دهیم و به نیمه نهایی برسیم.

حسینی در خصوص راه صعود تیم ایران برای رسیدن به فینال، خاطرنشان کرد: سیدبندی این دوره از رقابت ها به شکلی بود که کار صعود گروه های دیگر بسیار آسان تر بود و ما کار سختی برای صعود داشتیم. در صورتی که بتوانیم از سد تاهیتی بگذریم کارمان کمی راحت تر خواهد بود اما بازهم چیزی مشخص نیست. اینجا نقش بسیار سازنده کادرفنی اهمیت بالایی دارد و اوکتاویو، هاشم پور و… آرامش تیمی ما را بالا برده اند.

وی تأکید کرد: خوشبختانه تا به اینجا توانسته ایم به دور از حواشی بازی های خوبی انجام دهیم و برای رسیدن به فینال هم رویاپردازی نمی کنیم بلکه پله پله پیش می رویم. ابتدا باید به تاهیتی فکر کرده و این تیم را شکست دهیم و بعد به فینال بیندیشیم.

اخبار ورزشی فوتبال ساحلی

تیم فوتبال ساحلی

 

بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان اعتقاد دارد این تیم راه سختی برای راهیابی به دیدار فینال مسابقات جام جهانی 2015 پرتغال دارد.
 
 امیرحسین اکبری در مورد دیدار فردا شب تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان مقابل تاهیتی در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی اظهار داشت: تاهیتی تیم قدرتمندی است که در دوره گذشته جام جهانی به مقام چهارم رسیده. این تیم توانست روسیه را شکست بدهد اما ما هم ایران هستیم و برای پیروزی به میدان می رویم.
 
وی ادامه داد: وقتی شما در مسابقاتی مانند جام جهانی حضور دارید مطمئناً هیچ حریف ساده ای مقابل تان قرار نمی گیرد، این یعنی بازی فردا شب ما با تاهیتی بسیار دشوار است و از پیش برنده نیستیم.
 
بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در پاسخ به این سؤال که آیا فکر می کند تیم کشورمان بتواند به فینال جام جهانی صعود کند، گفت: با توجه به قرعه ای که نصیب ما شده کار سختی برای فینالیست شدن داریم، اما تمام تلاش مان را انجام می دهیم تا بتوانیم به این افتخار دست پیدا کنیم.
 
اکبری در خاتمه تصریح کرد: شاید خیلی ها پیش از جام جهانی فکر می کردند از گروه مان صعود نمی کنیم اما ما پیش از این هم نشان داده ایم که در سطح جهانی تیم خوب و قدرتمندی هستیم.