آکاایران: این تیام، آن تیام است؟,با این همه جنگ و خرج

آکاایران: ستاره سنگالی استقلال چندین هفته از تمرینات دور بوده و شرایط آمادگی او برای فصل نوین همچنان مبهم است.

به گزارش شریان نیوز،مدت هاست که استقلالی‌ها برای بازگشت تیام صبر کرده‌اند؛ از مدیرعامل استقلال بگیرید که حتی تا ترکیه برای مذاکره با او رفت تا مدیر برنامه‌هایش که سرانجام نفهمیدیم ماجرای او چیست... 

خیلی‌ها در انتظار بازگشت تیام به استقلال هستند؛ بازیکنی که یک نیم‌فصل در این تیم درخشید، اما به اندازه تمام تاریخ باشگاه استقلال ناز کرد. بازیکنی که نازش را حتی بیشتر از شاهرخ بیانی در دهه ۶۰ کشیدند. 
درخشش تیام در نیم‌فصل دوم لیگ هفدهم، اما ضمانتی برای تکرار در این فصل نخواهد بود. تیام از تمرینات عقب است. او همراه تیم نبوده و پروسه بدنسازی را پشت سر نگذاشته... 
به گزارش آکاایران: شاید او با بدن آماده‌ای که دارد خیلی زود به بازیکنان دیگر برسد، اما مسئله این است که این همه در استقلال به دنبال تیام دویدند و برای خریدن دوباره اش جنگیدند؛ آیا او همان گلزن سابق می‌شود؟
این تیام، آن تیام است که وقتی توپ را در بیرون محوطه جریمه هم می‌گرفت بوی گل می‌داد و وقتی در محوطه جریمه صاحب توپ می‌شد کار تیم حریف یکسره بود؟
این داستان البته قابل پیش‌بینی نیست. فقط می‌توان امیدوار بود این همه جنگیدن برای دوباره به دست آوردن تیام و این همه هزینه‌ای که به دلار روی دست باشگاه ماند جواب بدهد. متوجه می‌شوید؟ جواب بدهد!
 
منبع: خبرورزشی
.

منبع : shariyan.com