آکاایران: شهرداری منطقه یک تهران اعلام کرد: پیکر پنج جانباخته حادثه بزرگراه شهید بابایی که از کارگران این نهاد بودند به کشور افغانستان منتقل می شود.

به گزارش آکاایران: به گزارش شفاف، شهرداری منطقه یک تهران اعلام کرد: پیکر پنج جانباخته حادثه بزرگراه شهید بابایی که از کارگران این نهاد بودند به کشور افغانستان منتقل می شود.

درحادثه رانندگی صبح دیروز پنج کارگر فضای سبز شهرداری جان خود را از دست دادند. دو کارگر نیز در این حادثه دچار مصدومیت شدند.

صبح روز گذشته یک دستگاه خودرو پژو 206 که در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید بابایی در حرکت بود روی پل هنگام به دلیل سرعت زیاد و نداشتن هوشیاری از مسیر خود منحرف شد و با هفت کارگر فضای سبز شهرداری منطقه یک که در فضای سبز حاشیه بزرگراه نشسته و منتظر سرویس خود بودند، برخورد کرد.

مجید صالحی مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه یک گفت: انتقال پیکر این افراد به نام های تاج محمد رحیمی، خال محمد الهی، قربان نظری، صبغت الله محمدی و محمد رحیمی با قبول تأمین هزینه ها از سوی شهرداری انجام می شود.

وی افزود: براساس دستور شهردار منطقه یک، اداره حقوقی این منطقه پیگیر شکایت و سایر اقدامات قانونی حادثه به منظور احقاق حقوق جانباختگان و مصدومان حادثه است.

به گفته وی مراسم ختمی برای جانباختگان این حادثه طی روزهای آینده در منطقه یک برگزار می شود.

.

منبع : shafaf.ir