آکاایران: گردانهای شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس با صدور بیانیه ای درباره تجاوزات اخیر رژیم صهیونیستی به غزه اعلام موضع کرد.


به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از پایگاه خبری شهاب، گردان‎های شهید عزالدین قسام در بیانیه ای در این باره اعلان کرد: نیروهای ما در همه جبهه ها به حالت آماده باش کامل درآمده اند.


در این بیانیه آمده است: در فصل نوین از فصول جنایتکاری و تجاوزات رژیم صهیونیستی،  ارتش غدار این رژیم به یکی از مواضع مجاهدان مقاومت حمله کرد و این حمله باعث شهادت سه نیروی قسام به نام های «محمد العرعیر» ، «احمد البسوس» و «عباده فروانه» شد که در حال انجام واجب ملی خود در دفاع از ملت، وطن و مقدسات شان بودند.


به گزارش آکاایران: در ادامه این بیانیه تاکید شده است: گردانهای عزالدین قسام میزان آماده باش نیروهای خود را در همه جبهه ها به بالاترین سطح ممکن رسانده است و همه نیروهای خود را فراخوانده است. ما همچنین از همه گروههای مقاومتی می خواهیم از طریق پیگیری دستورات اتاق مشترک عملیات میزان آماده باش خود را به بالاترین سطح برسانند.


در پایان بیانیه گردانهای عزالدین قسام آمده است: دشمن باید بداند که هزینه های سنگینی در پی ادامه تجاوزات و جنایات روزانه خود علیه ملت و مجاهدان فلسطین متحمل خواهد شد.


به گزارش قدسنا، در حملات شب گذشته ارتش رژیم صهیونیستی به شرق غزه، سه نیروی گردانهای قسام به شهادت رسیدند.


انتهای پیام/م.ت/22


| شناسه مطلب: 315261
.

منبع : qodsna.com