آکاایران: روزنامه معاریو امروز پنج شنبه در گزارشی نوشت: بیانیه گردان های عزالدین قسام شاخه نظامی حماس به معنای ادامه هدف قرار دادن نظامیان اسرائیلی در مرزهای غزه است.

به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از پایگاه خبری شهاب، روزنامه معاریو امروز در گزارشی بیانیه گردانهای عزالدین قسام در زمینه قرارگرفتن نیروهای خود در حالت آماده باش کامل واکنش نشان داد.


این روزنامه عبری در این باره نوشت: بیانیه گردان‌های عزالدین قسام شاخه نظامی حماس به معنای ادامه هدف قرار دادن نظامیان اسرائیلی در مرزهای غزه است.


به گزارش آکاایران: در ادامه این مطلب آمده است: در سطح تاکتیکی بیانیه شاخه نظامی حماس در واقع هشداری برای انجام حمله احتمالی در مرزهای غزه از سوی حماس و یا دیگر گروههای فلسطینی است،  به این معنا که قسام چراغ سبز را برای هدف قرار دادن نظامیان ارتش اسرائیل نشان داده است.


به گزارش قدسنا، گردان‎های شهید عزالدین قسام در بیانیه ای پس از تبادل آتش شب گذشته در غزه ، اعلام کرد: نیروهای ما در همه جبهه ها به حالت آماده باش کامل درآمده اند.


در این بیانیه آمده است: در فصل نوین از فصول جنایتکاری و تجاوزات رژیم صهیونیستی،  ارتش غدار این رژیم به یکی از مواضع مجاهدان مقاومت حمله کرد و این حمله باعث شهادت سه نیروی قسام به نام های «محمد العرعیر» ، «احمد البسوس» و «عباده فروانه» شد که در حال انجام واجب ملی خود در دفاع از ملت، وطن و مقدسات شان بودند.


در ادامه این بیانیه تاکید شده است: گردانهای عزالدین قسام میزان آماده باش نیروهای خود را در همه جبهه ها به بالاترین سطح ممکن رسانده است و همه نیروهای خود را فراخوانده است. ما همچنین از همه گروههای مقاومتی می خواهیم از طریق پیگیری دستورات اتاق مشترک عملیات میزان آماده باش خود را به بالاترین سطح برسانند.


در پایان بیانیه گردانهای عزالدین قسام آمده است: دشمن باید بداند که هزینه های سنگینی در پی ادامه تجاوزات و جنایات روزانه خود علیه ملت و مجاهدان فلسطین متحمل خواهد شد.


در حملات شب گذشته ارتش رژیم صهیونیستی به شرق غزه، سه نیروی گردانهای قسام به شهادت رسیدند.

انتهای پیام/م.ت/22


| شناسه مطلب: 315270
.

منبع : qodsna.com