صفحه نخست
اخبار آکانیوز سرگرمی فیلم سلامت آشپزی شیرینی پزی خانه داری خانواده سبز ازدواج کودک داری ورزش بیوگرافی عکس اطلاعات عمومی ایرانگردی جهانگردی تعبیر خواب بازی فرهنگ

بمباران توپخانه ای ارتش اسرائیل 3 شهید بر جای گذاشت

منابع فلسطینی از شهادت 3 فلسطینی در پی بمباران توپخانه ای برخی از مناطق غزه توسط ارتش رژیم صهیونیستی خبر دادند. را در آکا ببینید

آکاایران: بمباران توپخانه ای ارتش اسرائیل 3 شهید بر جای گذاشت

آکاایران: منابع فلسطینی از شهادت 3 فلسطینی در پی بمباران توپخانه ای برخی از مناطق غزه توسط ارتش رژیم صهیونیستی خبر دادند.

 

به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از خبرگزاری فلسطین الیوم، 3 شهروند فلسطینی عصر امروز چهارشنبه در پی بمباران عده ای از شهروندان فلسطینی در شرق شهر غزه توسط توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند.

 

اشرف القدره سخنگوی وزارت بهداشت غزه اعلام کرد: در پی حملات توپخانه ای امروز رژیم صهیونیستی 3 شهروند به شهادت رسیده و ۱ نفر دیگر نیز مجروح شده است.

 

توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی تا کنونو تعدادی از اهداف را در نزدیکی مرزهای شرقی نوار غزه هدف قرار داده و بمباران کرده است.

 

خبرنگار خبرگزاری فلسطین الیوم اعلام کرد: توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی منطقه مقبوله و حجر الدیک در شرق ارد.گاه البریج در میان نوار غزه را هدف قرار داده و همچنین با ۴ بمب هدفی را در نزدیکی منطقه ملکه در شرق شهر غزه بمباران کرد علاوه بر آنکه صهیونیست‌ ها شمال نوار غزه و همچنین شهر رفح در جنوب این منطقه را هدف قرار دادند.

 

از سوی دیگر سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد: ارتش اسرائیل برخی مواضع مربوط به حماس را در امتداد مرزهای غزه بمباران نمود و این اقدام در پاسخ به تیراندازی به نیروهای ارتش اسرائیل در جنوب نوار غزه انجام گردید.

 

در همین راستا پایگاه خبری عبری زبان ریشت ۱۳ اعلام کرد یک سرباز اسرائیلی به دنبال تیراندازی در نزدیکی منطقه کیسوفیم در جنوب نوار غزه دچار مجروحیت خفیف گردیده است.

 

همچنین خبرگزاری فلسطین الیوم گزارش داد: جنگنده ‌های رژیم صهیونیستی هدفی در شرق منطقه الزیتون را بمباران کرده و آژیرهای خطر در شهرک های نوار غزه به صدا درآمده است.

 

رسانه های خبری اعلام کردند آژیرهای خطر در مناطق ساحلی عسقلان، یاد مردخای و نتیف هسعراه شنیده شده است.

 

پایگاه خبری حدشوت ۲۴ اعلام کرد: یک خمپاره شلیک شده از سوی غزه به ساحل عسقلان ثابت کرده است.

 

انتهای پیام/ح.ع/


| شناسه مطلب: 315252
.

منبع : qodsna.com