آکاایران: واکنش وزیر اطلاعات به تهدیدات رئیس جمهور آمریکا

آکاایران: حجت الاسلام سیدمحمود علوی در نشست شورای اداری آذربایجان شرقی اظهار داشت: باید با پیدا کردن راهکار‌های هوشمندانه و با تحمل سختی ها، اراده خود را به دشمنان تحمیل کنیم.
وی با بیان اینکه مردم ما شرایط سخت جنگ تحمیلی را تحمل کرده اند و شرایط سخت اقتصادی کنونی را هم تحمل می‌کنند، خاطرنشان کرد: مردم در صورت مشاهده یکدلی و همدلی مسئولان با قدرت در برابر مشکلات ایستادگی می‌کنند.
به گزارش آکاایران: حجت الاسلام علوی با بیان اینکه دشمنان به ویژه آمریکا و ترامپ با تهدید‌های خود کاری از پیش نخواهند برد، اظهار داشت: در صورت بروز هر مشکلی مردم همیشه در صحنه ما وارد عرصه عمل شده و با دشمنان مقابله خواهند کرد.
وزیر اطلاعات با بیان اینکه رهبر انقلاب اسلامی با درایت و صلابت کشتی انقلاب را از امواج خروشان و سهمگین عبور می‌دهند، گفت: ما مسئولان نیز باید با وحدت و همدلی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی ایفای نقش کنیم.
وی نتیجه همکاری میان مسوولان استان آذربایجان شرقی را امنیت بالای استان دانست و ابراز امیدواری کرد با عشق و روح خدمت و فاقد خستگی به مردم خدمت و مشکلات از دوش مردم برداشته شود.
حجت الاسلام علوی با اشاره به آیات و روایات معصومین، عزت را در گروی همدلی دانست و افزود: وحدت مایه قدرت می‌شود و اگر بخواهیم از گردنه‌ها با موفقیت عبور کنیم، لازمه آن با هم بودن است و در صورتی می‌توانیم راهکار‌های عبور از بحران را اثرگذار کنیم که وحدت داشته باشیم.
وزیر اطلاعات با اشاره به نعمت امنیت، گفت: مردم ایران با مشاهده ناامنی‌های منطقه، قدر امنیت حاکم بر کشور را که ثمره تلاش نیرو‌های نظامی و امنیتی است به خوبی درک می‌کنند.
وی امنیت را زیرساخت همه عرصه‌ها دانست و گفت: پیش نیاز فعالیت‌های فرهنگی، علمی، رسانه و سرمایه گذاری امنیت است.
حجت الاسلام علوی تاکید کرد: امنیت باید در چارچوب قانون و شرع و با به کارگیری راهکار‌های عالمانه برقرار شود و همگان حتی مدیران امنیتی باید بر مدار اخلاق با مردم رفتار کنند تا به نتیجه مطلوب دست یابیم.
در پایان نشست شورای اداری آذربایجان شرقی آئین تکریم و معارفه مدیران کل پیشین و نوین اطلاعات استان برگزار شد.
.

منبع : parsine.com