به گزارش افق نیوز، تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۹ امروز برنامه های آماده سازی خود را در ورزشگاه صنایع دفاع برگزار کرد. تمرین امروز حواشی داشت که در زیر می خوانید.

به گزارش آکاایران: * پیش از شروع تمرین شفر سرمربی استقلال بازیکنان را به جلسه فنی برد و حدود ۳۰ دقیقه توصیه های لازم را به آنها انجام داد.

* هنگامی که شفر منتظر بازیکنان استقلال در جلسه فنی بود، کلاغ ها در زمین چمن ورزشگاه نوبنیاد حضور داشتند که سرمربی تیم استقلال به شکلی عجیب مشغول شمارش کلاغ ها شد. این حرکت سرمربی تیم استقلال باعث تعجب عکاسان شد و آنها مشغول گرفتن عکس از این صحنه شدند.

آکاایران: حرکات موزون استقلالی ها در روز شمارش کلاغ ها توسط شفر +تصاویر

حرکات موزون استقلالی ها در روز شمارش کلاغ ها توسط شفر +تصاویر حرکات موزون استقلالی ها در روز شمارش کلاغ ها توسط شفر +تصاویر

* الحاجی گرو مهاجم نیجریه ای و نوین استقلال امروز در تمرین آبی پوشان شرکت کرد. این بازیکن بلافاصله بعد از حضورش در تمرین برخورد گرمی با استقلالی ها داشت و حسابی با آنها گرم می گرفت.

* دوربین برنامه ورزش و مردم در تمرین امروز آبی پوشان حضور داشت و با نمایندگان رسانه ها مصاحبه ای را ترتیب داد.

* پیش از شروع تمرین شفر خبرنگاران را در زمین چمن نزد بازیکنان برد و برای دقایقی با آنها صحبت کرد. سرمربی تیم استقلال ضمن تشکر از خبرنگاران رسانه های گروهی توضیحاتی را به آنها ارائه کرد و سپس مهدی رحمتی و پژمان منتظری روز خبرنگار را به آنها تبریک گفتند.

* هنگامی که خبرنگاران در زمین چمن بودند روزبه چشمی با شوخی به آنها گفت لطفاً با لباس شخصی در زمین چمن حاضر نشوید.

* بعد از صحبت های شفر با بازیکنان استقلال سرمربی آبی پوشان برای دقایقی با روزبه چشمی به صحبت پرداخت.

* ووریا غفوری که از روز گذشته مجدداً به تمرینات اضافه شده است امروز پابه پای سایر استقلالی ها تمرین کرد.

* هنگامی که شفر مشغول صحبت با دوربین برنامه ورزش و مردم بود بازیکنان در میانه زمین حرکات جالبی را انجام داده و حتی حرکات موزون انجام می دادند! نکته جالب توجه اینجا بود که این اتفاقات در حضور کولی مربی جامائیکایی انجام می شد و آنها یک تمرین خاص را انجام داده و این موضوع باعث شد تا تمامی بازیکنان به دست زدن و انجام حرکات موزون بپردازند. این حرکت آبی پوشان باعث شد تا شفر برای یک لحظه مصاحبه را قطع کند و به خبرنگاران بگوید چنین جوی در تیمش حاکم است.

* بازیکنان استقلال که حسابی الحاجی گرو را تحویل گرفته بودند بعد از این اتفاق از او خواستند که به سبک سنت کشورش حرکات موزون انجام بدهد که وی هم این کار را انجام داد و بازیکنان هم برای او دست زدند.

حرکات موزون استقلالی ها در روز شمارش کلاغ ها توسط شفر +تصاویر حرکات موزون استقلالی ها در روز شمارش کلاغ ها توسط شفر +تصاویر

* در حاشیه تمرین امروز از خبرنگاران پذیرایی شد.

* با وجود شایعاتی که پیرامون انصاری از استقلال شنیده می شود، اما این بازیکن در مراحل تمرینی امروز تیمش حضور داشت.

* در بخش اول تمرین بازیکنان به گرم کردن بدن های خود پرداخته و سپس آقاوسط را انجام دادند. در بخش بعد که تمرینات تاکتیکی جدی تر شد، سرمربی تیم استقلال از خبرنگاران خواست تا محل تمرین را ترک کنند و تمرین او پشت درهای بسته برگزار شود. اواخر تمرین امروز زیر نور پروژکتورهای ورزشگاه صنایع دفاع برگزار شد.

* تیم فوتبال استقلال فردا آخرین تمرین خود را پیش از دیدار مقابل تراکتورسازی برگزار خواهد کرد و آبی پوشان بعد از پایان تمرین راهی هتل خواهند شد.

به گزارش فارس، تیم استقلال روز جمعه از هفته سوم رقابت های لیگ برتر از ساعت ۲۰:۴۵ به مصاف تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه آزادی خواهد رفت.

.

منبع : ofoghnews.ir