آکاایران: جواد نکونام به دنبال جذب دو ستاره استقلال تهران

به گزارش آکاایران: پس از اینکه مرتضی تبریزی به استقلال پیوسته است و الحاجی گرو نیزبه تهران سفر کرده است تا با باشگاه استقلال قرارداد خود را عقد کنده، نساجی مازندران به دنبال جذب جابر انصاری و علی قربانی است.

باشگاه نساجی مازندران مذاکرات خود را برای جذب یکی از ۲ مهاجم تیم فوتبال استقلال آغاز کرده است.

با توجه به اینکه به نظر می رسد باشگاه استقلال با الحاجی گرو، مهاجم نیجریه ای فصل قبل اوسترشوند به توافق رسیده و این بازیکن به زودی قراردادش را با این باشگاه امضا می کند، جابر انصاری و علی قربانی ۲ مهاجم دیگر این تیم به درهای خروج باشگاه استقلالنزدیک شده اند.

در همین راستا باشگاه نساجی مازندران که این روزها برای جذب یک مهاجم تلاش می کند مذاکراتی را با این ۲ بازیکن داشته است. باشگاه نساجی مذاکرات خود را با علی قربانی و جابر انصاری آغاز کرده و به نظر می رسد با توجه به اینکه این باشگاه یک سهمیه داخلی در اختیار دارد یکی از این ۲ بازیکن در صورت توافق نهایی راهی نساجی می شوند.

مسئولان باشگاه نساجی مازندران که هنوز جای خالی برای چند سهمیه برای جذب بازیکنان زیر ۲۳ سال دارند، قصد دارد یک بازیکن خارجی دیگر را هم به خدمت بگیرد. این بازیکن طی روزهای آتی به ایران سفر می کند تا پس از توافق نهایی قرارداد خود را به صورت رسمی امضا کند.

میزان

.

منبع : ofoghnews.ir