آکاایران: ما هر دو گل خود را روی ضربه کرنر دریافت کردیم و ما باید توپ دوم را مهار می کردیم. ما ضربات آزاد زیادی داشتیم و می توانستیم برنده باشیم.

به گزارش آکاایران: سرمربی استقلال می گوید هر دو تیم شانس کسب پیروزی را در زمین مسابقه داشتند.

به گزارش افق نیوز/ وینفرد شفر سرمربی استقلال بعد از پایان مسابقه با ذوب اهن گفت: هر دو تیم بازی خوبی ارائه کردند. می دانستیم که ذوب آهن با سبک متفاوتی نسبت به گذشته بازی می کند و این تیم به دنبال بازی مستقیم کمتر و ارائه فوتبال است. همچنین هوا بسیار گرم بود اما هر دو تیم با همه توان بازی کردند. هر دو تیم برای کسب پیروزی در بازی شانس های زیادی داشتند.

وی افزود: در نیمه اول هر دو تیم فرصت های خوبی داشتند. هر دو دروازه بان عملکرد خوبی داشتند و جلوی موقعیت های را گرفتند. ما هر دو گل خود را روی ضربه کرنر دریافت کردیم و ما باید توپ دوم را مهار می کردیم. ما ضربات آزاد زیادی داشتیم و می توانستیم برنده باشیم.

سرمربی استقلال درباره تغییرات این تیم در فصل نوین اضافه کرد: هدف ما این است که تیم جدیدی با بازیکنان جوان داشته باشیم. رضا آذری و سجاد آقایی بازیکنان جوان ما هستند و زمان بیشتری برای هماهنگ شدن می خواهند. طبیعی است که ما تیام را از دست دادیم ولی باقری جانشین خوبی برای او است.

.

منبع : ofoghnews.ir