آکاایران:  تساوی مقابل پرسپولیس برای تیمی با شرایط ما واقعاً نتیجه خیلی خوبی است

به گزارش

  ایمان مبعلی با ابراز رضایت از تساوی تیمش مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز مقابل تیم قدرتمندی موفق به کسب تساوی شدیم و باید بگویم بازیکنان ما در این مسابقه از جان مایه گذاشتند و یک امتیاز ارزشمند را کسب کردیم. شما مطمئن باشید در آینده در مورد تیم ما خیلی بیشتر خواهید شنید.

وی در واکنش به اعتراض پرسپولیسی ها به جو ورزشگاه و اینکه این مسئله باعث شد بازی مساوی شود، گفت: بی انصافی است که بخواهیم زحمات تیم مان را نادیده بگیریم. ما امروز در یک جنگ نابرابر توانستیم مساوی کنیم. اگرچه یکسری اتفاقات در ورزشگاه افتاد. خود من هم تا حدی از شرایطی که اینجا وجود داشت ناراحت شدم، اما تأکید می کنم بچه های ما برای این نتیجه خیلی زحمت کشیدند.

بازیکن تیم فوتبال استقلال خوزستان درباره اینکه آیا نتیجه بازی عادلانه بود یا خیر، تصریح کرد: نتیجه برای ما خیلی خوب بود، چرا که کسب تساوی مقابل پرسپولیس برای تیمی با شرایط ما واقعاً نتیجه خیلی خوبی است. من خودم شرایط سخت تیم را دیدم که آمدم، اما مطمئن باشید که تیم ما خیلی بهتر از این خواهد شد. ما امروز مقابل پرسپولیس عملکرد موفقی داشتیم.

مبعلی درباره درگیری های بازیکنان دو تیم در پایان مسابقه یادآور شد: من درگیری خاصی ندیدم. یکسری اتفاقاتی که در پایان بازی رخ داد طبیعی بود. بازیکنان ما قصد وقت کشی نداشتند شاید در یکی دو مورد. شما تیم های دیگر را مقابل پرسپولیس می بینید که وقت کشی می کنند اما امروز در اکثر دقایق بازی پا به پای این تیم بازی کردیم.

وی در پایان گفت: فصل خیلی سختی پیش رو داریم اما مطمئن باشید حفظ این تیم در لیگ برتر کاری کمتر از قهرمانی نیست. ما همه تلاش خود را می کنیم تا بتوانیم سهمیه تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم.

.

منبع : ofoghnews.ir