آکاایران: طرح کناره گیری استقلال از لیگ و جام حذفی مطرح می شود!

به گزارش

به گزارش افق نیوز، حسن زمانی درباره رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که استقلال را بازندهسوپرجام اعلام کرد، اظهار داشت: به حال این فوتبال تأسف می خورم که چنین رأیی صادر کرده اند. متأسفانه بی عدالتی را با چشم خودمان دیدیم.

وی افزود: آن روزی که جلسه شورای تأمین را گذاشتند، بخشی از قسمت جایگاه پرسپولیسی ها در ورزشگاه آزادی در حال تعمیر و راهرویی که باید هواداران می آمدند، بسته بود. سعید فتاحی مصاحبه کرد و گفت چه وقت تعمیرات بوده است؟ از دوستان در کمیته انضباطی تعجب می کنم، آنها باید عدالت را رعایت می کردند که نکردند. قاضی باید عدالت را پیاده کند.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص اینکه کمیته انضباطی به استقلال تخفیف داده و باشگاه را جریمه نکرده است، گفت: جرأت می کردند چنین کاری کنند؟ ما قطعا درباره این رأی کوتاه نمی آییم. اگر کمیته استیناف هم حق استقلال را ندهد، خودم در جلسه هیئت مدیره این موضوع را مطرح می کنم که در مسابقات (لیگ و جام حذفی) شرکت نکنیم و از رقابت ها کناره گیری کنیم. جواب ۳۰ میلیون هوادار استقلال را چه کسی می دهد؟ من یک رأی در هیئت مدیره استقلال دارم و سعی می کنم در این باره با اعضا صحبت کنم. همیشه با تیم ملی و فدراسیون فوتبال همکاری کرده ایم، درست است که دیگر همکاری نکنیم؟

«اگر بخواهند این ظلم به استقلال را ادامه دهند، منتظر برخوردهای تندتری از طرف ما باشند.» زمانی با بیان این جمله ادامه داد: از آقایان سؤال می کنم، کدام یک از شما حاضر به پاسخگویی به هواداران استقلال هستید؟ ما از رأی کمیته انضباطی ناراحتیم و حاضر به پذیرش آن نیستیم. اگر دوستان کمی انصاف داشتند، اجازه می دادند لیگ با آرامش آغاز شود نه با تنش.

وی درباره اینکه مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در مراسم ختم پدر فرهاد مجیدی با اعتراض هواداران استقلال روبه رو شده است، گفت: با تاج حضوری صحبت کردم و به او گفتم خودتان به این موضوع ورود کرده و آن  را جمع کنید. باشگاه خونه به خونه بابل رسما اعلام کرد که از حضور در فینال جام حذفی انصراف می دهیم، چرا آن زمان نیامدند نتیجه را به سود استقلال اعلام کنند؟ خونه به خونه کتبی اعلام کرد نمی آید، اما جایی در نامه های ما پیدا کنید که از حضور در سوپرجام انصراف می دهیم. آقایان کاری نکنند که هواداران استقلال تصور کنند فدراسیون به تیم خاصی گرایش دارد.

منبع: تسنیم
.

منبع : ofoghnews.ir