Notice: Undefined offset: 0 in /home/news/domains/news.akairan.com/public_html/controllers/ArticleController.php on line 189
قیمت نفت کاهش یافت
قیمت نفت کاهش یافت
پس از این که در ماه جولای تولید اوپک به بالاترین سطح ۲۰۱۸ رسید، با افزایش نگرانی از عرضه بیش از حد، قیمت نفت افت کرد.
آکاایران: قیمت نفت کاهش یافت

آکاایران: قیمت نفت کاهش یافت

پس از این که در ماه جولای تولید اوپک به بالاترین سطح ۲۰۱۸ رسید، با افزایش نگرانی از عرضه بیش از حد، قیمت نفت افت کرد.

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از رویترز، در پایان معاملات روز سه شنبه، پس از این که در ماه جولای تولید اوپک به بالاترین سطح ۲۰۱۸ رسید، با افزایش نگرانی از عرضه بیش از حد، قیمت نفت افت کرد و این ماه را با بزرگترین سقوط ماهیانه در ۲ سال اخیر، خاتمه داد.

به گزارش آکاایران: نفت خام برنت برای تحویل در ماه اکتبر، ۱.۳۴ دلار در هر بشکه سقوط کرد و به ۷۴.۲۱ دلار رسید. قراردادهای پیش خرید ماه سپتامبر که سه شنبه آخرین روز ارائه آنها بود، به ۷۴.۲۵ دلار برای هر بشکه، سقوط کردند.

قیمت نفت خام آمریکا هم ۱.۳۷ دلار یا تقریبا ۲ درصد در هر بشکه سقوط کرد و در ۶۸.۷۶ دلار بسته شد.

در ماه جولای قیمت نفت برنت بیش از ۶ درصد افت کرد، در حالی که نفت آمریکا هم حدود ۷ درصد سقوط کرد. این بدترین عملکرد ماهیانه این دو شاخص از جولای ۲۰۱۶ تا کنون است.

پس از این که داده های موسسه سوخت آمریکا منتشر شد و نشان داد که میزان ذخایر نفت خام تجاری آمریکا این هفته ۵.۶ میلیون بشکه افزایش یافته است، قیمت نفت پس از بسته شدن بازارهای اصلی همچنان افت کرد و نفت آمریکا تا ۶۸.۳۲ دلار پایین آمد.

در نظرسنجی رویترز، اقتصاددانان پیش بینی کرده بودند که میزان این ذخایر با ۲.۸ میلیون بشکه افت روبرو شود. داده های رسمی دولت، روز چهارشنبه توسط اداره اطلاعات انرژی آمریکا اعلام خواهد شد.

طبق بررسی میزان تولید که روز دوشنبه توسط رویترز انجام شد، مشخص شد که روسیه و سازمان اوپک در ماه جولای تولید خود را بیشتر کرده اند. این بررسی نشان داد که اعضای اوپک تولید ماه جولای خود را ۷۰۰۰۰ بشکه در روز افزایش داده اند و به سطح ۳۲.۶۴ میلیون بشکه در روز رسانده اند، که این بالاترین سطح آن در سال ۲۰۱۸ است.

پس از این که حوثی های یمنی اعلام کردند حاضرند به صورت یک طرفه به حملات خود در دریای سرخ پایان دهند، با امید به بازگشت صادرات عربستان از تنگه باب المندب، قیمت های نفت بیشتر تحت فشار قرار گرفت.

.

منبع : mehrnews.com

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :