Notice: Undefined offset: 0 in /home/news/domains/news.akairan.com/public_html/controllers/ArticleController.php on line 189
افزایش قیمت لبنیات ابلاغ شد/ رشد ۹ درصدی نرخ شیرخام
افزایش قیمت لبنیات ابلاغ شد/ رشد ۹ درصدی نرخ شیرخام
رییس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران با بیان اینکه نرخ جدید شیرخام و لبنیات از سوی وزیر صنعت ابلاغ شده است،گفت: نرخ شیرخام ۹ درصد افزایش یافت.
آکاایران: افزایش قیمت لبنیات ابلاغ شد/ رشد ۹ درصدی نرخ شیرخام

آکاایران: افزایش قیمت لبنیات ابلاغ شد/ رشد ۹ درصدی نرخ شیرخام

رییس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران با بیان اینکه نرخ نوین شیرخام و لبنیات از سوی وزیر صنعت ابلاغ شده است،گفت: نرخ شیرخام ۹ درصد افزایش یافت.

سید احمد مقدسی در گفتگو با خبرنگار مهر از ابلاغ نرخ نوین شیرخام و لبنیات توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد و گفت: متاسفانه  وزیر صنعت، معدن و تجارت این مصوبه را فاقد اینکه به امضای وزیرجهاد کشاورزی برسد، در تاریخ ۹۷.۵.۲ ابلاغ کرده است.  

به گزارش آکاایران: وی با بیان اینکه در نهایت قیمت شیرخام بعد از این کشمکش با ۹ درصد افزایش ۱۵۷۰ تومان تعیین شد، افزود: پیشنهاد وزارت جهاد کشاورزی برای نرخ شیرخام ۱۷۵۰ تومان بود. ضمن اینکه قیمت تمام شده تولید شیرخام برای دامداران ۱۷۵۰ تومان است و ۱۰ درصد سود برای تولیدکنندگان نیز باید به این رقم افزوده شود.  

رییس انجمن صنفی گاوداران ایران گفت: پیش از این وزیرجهاد کشاورزی در نامه ای به رییس جمهور خواستار افزایش ۱۸ درصد نرخ شیرخام بعد از ۴ سال و افزایش ۱۵ درصدی لبنیات شده بود و از حسن روحانی خواسته بود این اجازه را صادر کند.  

به گفته مقدسی قیمت لبنیات نیز افزایش یافته و نرخ هر بطری شیر ۲۷۰۰ تومانی به ۲۹۵۰ تومان رسیده است.  

,انجمن صنفی گاوداران ایران,سید احمد مقدسی,شیر خام

.

منبع : mehrnews.com

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :