آکاایران: پرویز مظلومی سرمربی تیم جوانان کشورمان پس از برتری تیمش مقابل تیم میلاد مهر در دیداری دوستانه اعلام کرد به شناخت لازم از تیم خود دست پیدا کرده است.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، پرویز مظلومى سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران پس از پیروزى پرگل این تیم مقابل میلاد مهر تهران با نتیجه 4 بر یک اظهار داشت: بازى خوبی انجام شد و از عملکرد بازیکنانم رضایت دارم. به هرحال بچه هاى ما مدت ها از فوتبال دور بودند و در این اردو تمرینات سنگینى داشتند، اما با توجه به فشار تمرینات صبح و بعدازظهر انتظار زیادى نداشتیم.

وی افزود: پیروزى پرگل مقابل یک تیم بزرگسال نتیجه خوبى است و نشان می دهد بچه هاى ما شایستگی و کیفیت خوبى دارند. فکر می کنم به خواسته اى که داشتیم براى پیدا کردن شناخت لازم از تیم دست یافتیم. در بازى هاى بعدى می توانیم براى اجراى برنامه هاى تاکتیکی موردنظرمان تلاش کنیم.

سرمربی تیم فوتبال جوانان اضافه کرد: اردوى بعدى ما از 22 مرداد آغاز می شود، اما هیچ بازیکنی از تیم ما خط نمی خورد البته نفرات دیگرى را هم اضافه می کنیم، اما سعی می کنیم همه بازیکنان را آماده نگه داریم. در اردوى سوم که شهریور ماه برگزار می شود، در واقع فهرست نهایی شکل می گیرد و دیگر امکان اضافه شدن بازیکن نوین وجود نخواهد داشت. در سومین اردو به دلیل زمان کمی که داریم برنامه هاى نهایى و تاکتیکى براى حضور در مسابقات را اجرا می کنیم.

مظلومی: می خواهیم باشگاه ها به جوانان اعتماد کنند/ این بازیکنان به برنامه تفریحی نیاز دارند

 

انتهای پیام/

.

منبع : https:tasnimnews.com