آکاایران: سوریه به جای ایران به مصاف عراق می رود

آکاایران: تیم ملی فوتبال سوریه به جای دیدار دوستانه مقابل ایران، مقابل تیم ملی عراق صف آرایی خواهد کرد.

- اخبار ورزشی -

معلول در نشستی خبری گفت: ما به عنوان یک تیم تلاش می کنیم که با وجود تعویق دیدارهای انتخابی جام جهانی، تیم ملی سوریه را برای مسابقات آماده کنیم. با وجود تیم هایی چون استرالیا و کره جنوبی که تجربه موفقی در جام جهانی دارند، ما باید با بهترین آماده سازی وارد رقابت ها شویم.

تعویق دوباره دیدارهای مقدماتی جام جهانی 2022 در قاره آسیا

وی همچنین با اشاره به لغو دیدار تدارکاتی سوری ها مقابل شاگردان دراگان اسکوچیچ اظهار داشت: از ایران بابت دیدار مقابل این تیم در تهران عذرخواهی کردیم و بازی دوستانه با عراق جایگزین این دیدار شده است. فدراسیون فوتبال سوریه به دنبال دو دیدار تدارکاتی در ماه های اکتبر و نوامبر است. بازیکنان زیادی از جمله عمر السومه، احمد الصالح و عمر میدانی نتوانستند در اردوی دمشق حاضر شوند، اما من دائماً با آنها در ارتباط هستم. این بازیکنان آماده شرکت در دیدارهای تدارکاتی در روزهای فیفا هستند.

به گزارش تسنیم، قرار بود در صورت عدم انجام هماهنگی های لازم برای دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل سوریه، بازی دوستانه برابر فلسطین جایگزین این مسابقه شود که با توجه به تعویق دیدارهای انتخابی جام جهانی، باید ببینیم این دیدار دوستانه برگزار خواهد شد یا خیر.

انتهای پیام/

.

منبع : https:tasnimnews.com