آکاایران: برادر ملی پوش کشتی فرنگی ایران از بهبودی ۱۰درصدی ریه این قهرمان نسبت به روز گذشته بعد از تزریق آمپول، خبر داد.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، بعد از اینکه حسین نوری صاحب مدال برنز کشتی فرنگی جهان در سال 2017 با وخامت حالش به‌دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان آتیه بستری شد، با پیگیری فدراسیون کشتی به بیمارستان مسیح دانشوری و مرکز تخصصی درمان کرونا انتقال داده و چند داروی گرانقیمت و کمیاب تهیه و به وی تزریق شد.

عباس نوری برادر این قهرمان درباره آخرین وضعیت برادرش به خبرگزاری تسنیم گفت: صبح بیمارستان بودم و حسین را دیدم. دکتر گفت در مقایسه با عکسی که دیروز از ریه‌اش انداخته شده، تقریباً 10 درصد بهبود در ریه داشته و البته سه دوز دیگر از تزریق آمپولش باقی مانده است. زمانی که او به بیمارستان منتقل شد ریه‌اش کاملاً سفید بود. او همچنان با دستگاه نفس می‌کشد و در ICU بستری است.

وی تأکید کرد: بعد از داروی اولیه که برای جلوگیری از پیشرفت بیماری لازم بود و تهیه شد، روز گذشته هم از آمپول دیگری 15 عدد نیاز بود که آن هم در دسترس قرار گرفت. علیرضا دبیر و حمید سوریان لطف بزرگی به ما کردند و از آنها صمیمانه سپاسگزارم.

طالقانی: محبت دوستان زیاد بود، کرونا گرفتم/ از مردم می‌خواهم برای ابراز دوستی به لبخندزدن کفایت کنند

انتهای پیام/+

.

منبع : https:tasnimnews.com