آکاایران: سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت که تیمش آماده انجام یک بازی خیلی خوب مقابل سپاهان است.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ابراهیم صادقی سرمربی تیم فوتبال سایپا در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپاهان اظهار داشت: قبل از اینکه در مورد بازی و مسائل فنی صحبت کنیم باید نگرانی خودمان را از شرایطی که به وجود آمده است، اعلام کنیم. امیدواریم که هیچ کدام از بازیکنان و خانواده آنها درگیر بیماری کرونا نشوند و یک تصمیم خوب و درست گرفته شود تا بازیکنان دچار مشکل خاصی نشوند.

وی ادامه داد: درباره بازی باید بگویم که سپاهان تیم خیلی بزرگی است و بازیکنان خیلی خوب و مربی بزرگی دارد. می دانیم که بازی سختی مقابل آنها داریم. تمرینات خوبی در این هفته انجام دادیم و آماده یک بازی خیلی خوب مقابل سپاهان هستیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا درباره آمار خوب خط حمله سپاهان تصریح کرد: سپاهان بازیکنان بزرگ و خوبی دارد و بازی سختی جلوی آنها داریم. تیمی که هر سال برای کسب قهرمانی تلاش می کند، بازی کردن مقابلش سخت است. ما آماده هستیم و در زمین خودمان بازی می کنیم. بازیکنان جوان و باانگیزه ای داریم و مطمئنم که می توانیم بازی خوبی انجام دهیم، امیدوارم که فردا روز خوبی برای ما باشد.

صادقی در مورد مثبت شدن تست بازیکنان استقلال و فولاد تصریح کرد: ما امروز قبل از تمرین مان دوباره تست کرونا خواهیم داد و امیدوارم نتیجه تست های ما منفی باشد. این موضوعی که باشگاه ها اعلام کردند، نتیجه تست های شان وجود دارد و فکر نمی کنم که باشگاه ها بخواهند بزرگ نمایی کنند. امیدوارم که هیچ بازیکنی از هیچ تیمی درگیر این بیماری نشود.

سایپایی ها امروز تست کرونا می دهند

وی در پاسخ به این سؤال که «اگر لیگ با این شرایط لغو شود شرایط تیمش با توجه به رتبه ای که در جدول دارد، چطور می شود؟»، خاطر نشان کرد: خیلی سخت است. امروز این خبرها منتشر شده است. چیزی که من قبل از شروع مسابقات گفتم این بود که  بهتر بود که این فصل و فصل آینده را  با هم برگزار می کردیم. در حال حاضر پیشنهادی ندارم و امیدوارم که مسئولان تصمیم خوبی بگیرند و هیچ بازیکن و خانواده ای درگیر این بیماری نشود.

سرمربی تیم فوتبال سایپا ادامه داد: تیم ما  تا امروز پنج مرحله تست داده است و تا الان در این زمینه مشکل خاصی نداشتیم.  یک بازیکن مان در مرحله اول که تست داد نتیجه اش مثبت بود و در مرحله دوم و بعد از 14 روز نتیجه تست همان بازیکن منفی شد و مقابل استقلال هم به میدان رفت. یک بازیکن دیگر مان هم قبل از بازی با استقلال جواب تستش مثبت شد و قبل از بازی با استقلال قرنطینه شد. امروز هم مجدداً از او تست می گیریم. امیدواریم که جواب تستش منفی باشد. در باشگاه ما هیچ کدام از بازیکنان مشکل خاصی نداشتند، چون در این زمینه خیلی خوب عمل کردیم. باشگاه های دیگر هم تلاش می کنند و پروتکل ها را رعایت می کنند، ولی این موضوع به تنهایی کافی نیست و ممکن است بازیکنان درگیر این بیماری شوند.

انتهای پیام/

.

منبع : https:tasnimnews.com