آکاایران: شیعی: بعد از جلسه هیئت رئیسه درباره بازگشت کفاشیان تصمیم می گیریم/ فیفا به همه تصمیمات ما احترام می گذارد

آکاایران: عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: تا زمانی که جلسه هیئت رئیسه برگزار نشود نمی توان درباره بازگشت کفاشیان به فدراسیون تصمیم گرفت.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محمود شیعی عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران درباره اساسنامه فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال اصلا دوست ندارد که تعلیق شود و آن چیزی که به مصلحت و منفعت فوتبال کشور باشد را اجرایی می کند. 

وی در پاسخ به این سوال که اصلاح اساسنامه تا چه زمانی جمع بندی خواهد شد؟ گفت: هنوز این موضوع جمع بندی نشده و فکر می کنم امروز و فردا جمع بندی شود.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه طبق گفته های سخنگوی فدراسیون فوتبال تمام اعضای مجمع در جریان تغییرات اساسنامه و ارسال آن به فیفا هستند، تصریح کرد: برای اعضای مجمع طبق تصویب هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال قبلا نامه نوشته شده و نظرشان گرفته شده ولی اینکه خروجی آن چه بوده است اطلاعی ندارم. 

شیعی در خصوص وضعیت کفاشیان در فدراسیون گفت: جلسه ای در هیئت رئیسه نداشته ایم. نیاز است که جلسه هیئت رئیسه برگزار و بعد از آن نظر مراجع ذیصلاح گرفته شود. تا زمانی که جلسه هیئت رئیسه برگزار نشود نمی توان درباره بازگشت کفاشیان تصمیم گرفت. 

وی در پاسخ به این سوال که درست است که اساسنامه کویت به فیفا ارسال شده است؟ خاطرنشان کرد: من حضور ذهن ندارم چون اصلا وظیفه هیئت رئیسه هم نیست که اساسنامه را ارسال کند ولی بعید می دانم چنین اتفاقی افتاده باشد. 

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که اساسنامه اصلاح شده ارسالی برای اعضای مجمع، ماهیت فدراسیون نهاد عمومی غیردولتی عنوان شده است؟ عنوان کرد: آن چیزی که در هیئت رئیسه تصویب شده و فرستادیم، چنین چیزی نبوده است. باید شرایط و مصلحت نظام را هم مدنظر بگیریم، باید یک راه حل پیدا کنیم چون فیفا به تمام تصمیمات ما احترام می گذارد، جمع بندی بین دولت و صاحب نظران انجام شود،.فدراسیون اصلا مایل نیست که تعلیق اتفاق بیفتد و سفت و سخت روی این مسئله هستیم که استقلال فدراسیون فوتبال به نحوی که مصالح نظام هم در نظر گرفته شده باشد حفظ شود.

شیعی در پاسخ به این سوال که برای هر پیروزی تیم ملی پاداش 500 میلیون تومانی برای اسکوچیچ در نظر گرفته شده است؟ گفت: من چنین چیزی نشنیده ام. در مقابل قراردادی که بسته شده است بعید می دانم این موضوع درست باشد چون قرارداد اسکوچیچ قرارداد سنگینی نیست. 

مصطفوی: من هم به فیفا دروغ گفتم اما جنس دروغم فرق داشت!/ کفاشیان گفت "اشتباه کردم" تو را محروم کردم

انتهای پیام/ 

.

منبع : https:tasnimnews.com