آکاایران: مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: بدهی های برانکو و کالدرون ارثی است که از گذشته برای ما مانده است.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی رسول پناه درباره بحث پرواز علیرضا بیرانوند به بلژیک و شرکتش در تست های پزشکی باشگاه آنتورپ اظهار داشت: اولاً لازم است پیروزی مقابل ماشین سازی را به هواداران تبریک بگویم. درباره بحث بیرانوند هم قرار بود او امروز به بلژیک پرواز داشته باشد، اما مشکل خروج داشت و احتمال دارد فردا یا پس فردا به بلژیک سفر کند.

وی که با برنامه شب های فوتبالی شبکه ورزش صحبت می کرد درباره بحث مراسم خداحافظی علیرضا بیرانوند که قرار بود در تمرین پرسپولیس برگزار شود، ولی این اتفاق نیفتاد، گفت: بیرانوند قرار بود سر تمرین بیاید و به قول معروف یک قدردانی از او شود. بیرانوند یکی از بازیکنان بزرگ تیم ملی و باشگاه پرسپولیس است و گردن ما حق دارد. ان شاءالله بتوانیم قدردان زحمات او باشیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره بدهی های سنگین این باشگاه به برانکو کالدرون نیز توضیح داد: از زمانی که من آمدم کوهی از این بدهی ها گردن ما افتاد و به ما به ارث رسید، ولی الحمدالله توانستیم آنها را مدیریت کنیم تا مشکلی پیش نیاد. بحث برانکو، کالدرون و دستیاران شان از سال گذشته بوده و تا اینجا رأی اولیه این پرونده ها صادر شده است. پرونده برانکو به CAS ارسال شده است و ما لایحه ای را آماده کرده ایم و منتظریم تا رأی نهایی صادر شود.

رسول پناه تصریح کرد: در مورد لایحه 1300 صفحه ای برانکو هم باید بگویم، ما یک خط هم از برانکو شکایت نکردیم. او از ما شکایت کرد و دادگاه عالی ورزش از ما مدارک خواست که ما باید تمام مدارک را در شش صفحه کپی و به این دادگاه ارسال می کردیم. همان طور که گفتم ما یک خط هم شکایت نکردیم، ولی این مسیر طبیعی است که باید یک پرونده طی کند، وگرنه ما از کسی شکایت نکردیم و قدردان زحمات برانکو هستیم. قرار است ما یک درخواستی هم برای او بفرستیم تا در یک جدول زمانی بدهی اش را پرداخت کنیم.

وی درباره گرانی هر روزه ارز نیز گفت: بله ولی ما توانستیم منابع درآمدی پایداری برای باشگاه ایجاد کنیم. مطالباتی هم از فیفا داریم و سعی می کنیم بدهی برانکو و دستیارانش را پرداخت کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره انتخاب اعضای نوین هیئت مدیره این باشگاه نیز گفت: این بحث در حوزه وزارت ورزش است و همان طور که می دانید یحیی گل محمدی هم این گله مندی را داشت. خود من هم همین گلایه را داشتم.

رسول پناه خاطر نشان کرد: قبل از یحیی من خودم هم می خواستم همین پیشنهاد را بدهم، ما یک ذی حساب داشتیم که تا 31 خرداد در باشگاه بود. بعد از قرار بود برای باشگاه ذی حساب نوین معرفی شود. انتخاب ذی حساب دست من هم نیست. این مسئله پروسه ای دارد. شما می دانید بحث پرداختی به بازیکنان و پرسنل را باید ذی حساب امضا کند. بحثی هم که گفتند حقوق ها پرداخت نشد، به خاطر همین بود که ما توانستیم به نوعی این مشکل را برطرف کنیم.

جدول رده بندی لیگ برتر در پایان روز اول از هفته بیست وچهارم/ عکس پرسپولیس روی جام افتاد
مظفری: پنالتی پرسپولیس واضح بود

انتهای پیام/

.

منبع : https:tasnimnews.com