Notice: Undefined offset: 0 in /home/news/domains/news.akairan.com/public_html/controllers/ArticleController.php on line 189
بیرانوند: استقلالی ها از حضورم در دربی خوشحالند/ قراردادم با پرسپولیس تا قبل از دربی امضا می شود- اخبار ورزشی
بیرانوند: استقلالی ها از حضورم در دربی خوشحالند/ قراردادم با پرسپولیس تا قبل از دربی امضا می شود- اخبار ورزشی
دروا ز ه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دربی شرایط خاص خودش را دارد و استرس هواداران بازی را سخت می کند اما امیدوارم این بازی مساوی نشود.

آکاایران: بیرانوند: استقلالی ها از حضورم در دربی خوشحالند/ قراردادم با پرسپولیس تا قبل از دربی امضا می شود

آکاایران: - اخبار ورزشی -

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, علیرضا بیرانوند در حاشیه تمرین امروز (چهارشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: یکشنبه قرار است دربی برگزار شود و خداراشکر می‌کنم که قبل از این بازی شرایط خوبی داریم. توانستیم در بازی قبل صنعت نفت را شکست دهیم و این به تیم ما کمک زیادی برای دربی می‌کند. خداراشکر تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و دیروز یک جلسه ریکاوری داشتیم و بچه‌هایی که در بازی قبل به میدان نرفته بودند بازی دوستانه با تیم پایه انجام دادند. در تمرین امروز و روز‌های آینده نیز قرار است روی نقاط ضعف و قوت استقلال کار کنیم.

وی درباره اینکه بعد از محرومیت از سوی کمیته انضباطی از فوتبال ایران خداحافظی کرده بوده, گفت: خنده‌دار است که بازیکن 26 ساله خداحافظی کند!‌ من پنج سال است که در فوتبال حرفه‌ای حضور دارم و بازی می‌کنم. سه سال است که در پرسپولیس هستم و قبل از آن نیز در نفت بودم و الان سال ششم خود را سپری می‌کنم. در این مدت افتخارات زیادی پیدا کردم و می‌خواهم این افتخارات را بیشتر کنم, وقتی که گفته شد خداحافظی کرده‌ام, می‌خواستم تکذیب کنم اما سکوت کردم و الان این موضوع را تکذیب می‌کنم و آرزو دارم با پرسپولیس قهرمان آسیا شوم.

دروا‌ز‌ه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اینکه خودش این مصاحبه را انجام داده و اعلام خداحافظی کرده است و الان چطور این موضوع را تکذیب می‌کند, تصریح کرد: شما از من صدا دارید که مصاحبه کرده‌ام؟ سند بیاورید و صدای من را رو کنید، آن وقت من قبول می‌کنم. بروید ببینید خطی که با آن پیام داده شده به نام چه کسی است.

بیرانوند درباره اینکه او به خاطر اتفاقات دیدار با تراکتور یک جلسه محروم شده بود اما محرومیت هواداران تراکتور بخشیده شده است, عنوان کرد: قبل از تمرین با خلیلی (مدیر تیم فوتبال پرسپولیس) صحبت می‌کردم که این حکم برای من و هواداران تراکتور در یک روز صادر شده و وقتی دیدم حکم تراکتور بخشیده شده است تعجب کردم و گفتم که چرا این بخشودگی برای من رخ نداد.

وی در پاسخ به اینکه چرا حکم او به امضای رئیس کمیته انضباطی رسیده و این اتفاق برای حکم هواداران تراکتور پیش نیامده است اظهار داشت: نمی‌دانم موضوع از چه قرار است, فقط بعد از جلسه‌‌ای که با حسن‌زاده داشتم و وقتی از تمرین تیم خارج شدم دیدم که حکم من ابلاغ شده و دیگر ندیدم که چه کسی این حکم را امضا کرده است.

تناقض در رأی کمیته انضباطی و صحبت‌های رئیس کمیته انضباطی/ تراکتور کتبی محروم شد، شفاهی تبرئه! + عکس

بیرانوند در رابطه با مطلب روزنامه استقلال جوان که مطلبی با عنوان خوشحالی هواداران استقلال بابت حضور بیرانوند در دربی چاپ کرده بود, گفت: من بازیکن ملی هستم و همه برای اینکه من می‌توانم در دربی بازی کنم خوشحال هستند, بنابراین همه  استقلالی‌ها نیز از این موضوع خوشحال هستند.

دروازه‌بان پرسپولیس راجع به اینکه آیا قرارداد جدیدش با این باشگاه تمدید شده است, گفت: قرارداد من نهایی شده و تا قبل از دربی امضا خواهد شد.

وی درباره اینکه آیا بندی برای فسخ قراردادش در صورت پیشنهاد خارجی خواهد داشت, عنوان کرد: این بند از قبل بوده و در قرارداد نوین نیز به درخواست خودم باقی خواهد ماند, چون اروپایی‌ها برای تیم‌های آسیایی خرج نمی‌کنند و وجود این بند باعث می‌شود تا اگر فرصتی برای رفتن به فوتبال اروپا پیش آمد, باشگاه بتواند حقش را دریافت کند.

بیرانوند درباره اینکه ابتدا قصد داشته که 10 سال برای پرسپولیس به میدان برود, اظهار داشت: الان هم دارم به قراردادم اضافه می‌کنم. کم کم جلو می‌روم تا در پرسپولیس بمانم.

وی درباره اینکه چه پیش‌بینی از دربی دارد, یادآور شد: این بازی شرایط خاص خودش را دارد و استرس هواداران بازی را سخت می‌کند. امیدوارم بازی مساوی نشود. من نمی‌خواهم هیچ یک از هواداران دو تیم ناراحت باشند اما امیدوارم یکشنبه هواداران ما خوشحال از ورزشگاه خارج شوند.

دروازه‌بان پرسپولیس  درباره اینکه دوست دارد چه کسی در دربی گلزنی کند, تصریح کرد: علیپور را دوست دارم و می‌خواهم که او در دربی گل بزند و اگر خدا با او باشد می‌تواند قهرمان دربی شود.

عالیشاه: باید بجنگیم تا 3 امتیاز دربی را بگیریم
کالدرون: دربی مهمترین بازی سال است و هیچ تیمی از پیش برنده نیست/ باید به جونیور زمان بیشتری داد

انتهای پیام/

.

منبع : https:tasnimnews.com

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :