Notice: Undefined offset: 0 in /home/news/domains/news.akairan.com/public_html/controllers/ArticleController.php on line 189
منچسترسیتی قیمت فروش سانه را مشخص کرد- اخبار ورزشی
منچسترسیتی قیمت فروش سانه را مشخص کرد- اخبار ورزشی
باشگاه منچسترسیتی روی لروی سانه، بال آلمانی اش که مورد توجه باشگاه بایرن مونیخ قرار دارد، قیمت گذاشت.

آکاایران: منچسترسیتی قیمت فروش سانه را مشخص کرد

آکاایران: - اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه انگلیسی «سان» با انتشار گزارشی مدعی شد که باشگاه منچسترسیتی قصد دارد روی لروی سانه 100 میلیون پوند (در حدود 115 میلیون یورو) قیمت گذاری و از این طریق بایرن مونیخ را نسبت به جذب این بازیکن آلمانی منصرف کند. بایرن در تابستان اخیر هم تا آستانه جذب سانه پیش رفته بود اما مصدومیت بدموقع این بازیکن داستان این انتقال را منتفی کرد. حالا بایرنی ها قصد دارند بار دیگر شانس خود را برای جذب این بال آلمانی امتحان کنند اما مدیران باشگاه منچسترسیتی قصد دارند با تعیین قیمت بالای روی این بازیکن، قهرمان آلمان را از این کار منصرف کنند.

پیش از این همین نشریه انگلیسی گزارش داده بود باشگاه بایرن مونیخ همچنان نسبت به جذب لروی سانه علاقه مند است و قصد دارد در پنجره نقل وانتقالات زمستانی نسبت به خدمت گرفتن بال آلمانی منچسترسیتی اقدام کند. سانه 23 ساله که در حدود دو و ماه و نیم پیش مصدوم شد، انتظار می رود در ماه فوریه یا مارس 2020 بتواند به شرایط بازی برسد که این برای بایرن مونیخ که قصد دارد در ماه ژانویه نسبت به جذب این بازیکن اقدام کند، ایده آل است.

احتمال دوری یک ماهه هافبک منچسترسیتی از مستطیل سبز
افزایش قابل توجه دستمزد استرلینگ در صورت تمدید قرارداد با منچسترسیتی

این بال آلمانی اواسط مرداد ماه در جریان دیدار منچسترسیتی با لیورپول در جام خیریه انگلیس از ناحیه لیگامنت زانو دچار مصدومیت شد و باشگاه منچسترسیتی در آن مقطع اعلام کرد این بازیکن در حدود هفت ماه به دور از مستطیل سبز خواهد بود.  رسانه های آلمانی در تابستان گزارش داده بودند که بال پیشین شالکه در مسیر پیوستن به بایرن مونیخ قرار داد و حتی برای عقد قراردادی پنج ساله با دستمزد سالیانه 18 میلیون یورو با بایرن به توافق رسیده است.

بال تیم ملی فوتبال آلمان تاکنون در 134 بازی از رقابت های مختلف برای منچسترسیتی به میدان رفته و 39 گل نیز به ثمر رسانده است.

انتهای پیام/

.

منبع : https:tasnimnews.com

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :