Notice: Undefined offset: 0 in /home/news/domains/news.akairan.com/public_html/controllers/ArticleController.php on line 189
بازی برای پرسپولیس سخت، اما شیرین است
بازی برای پرسپولیس سخت، اما شیرین است
آقای گل فصل هفدهم گفت: جایزه ام در مراسم بهترین های لیگ متعلق به همه اعضای تیم است.

آکاایران: بازی برای پرسپولیس سخت، اما شیرین است

آکاایران: بازی برای پرسپولیس سخت، اما شیرین است

آقای گل فصل هفدهم گفت: جایزه ام در مراسم بهترین های لیگ متعلق به همه اعضای تیم است.
به گزارش خبرورزشی، علی علیپور آقای گل فصل هفدهم، مهم‌ترین چهره سرخ‌ها در روز شروع لیگ است. انتظارات از او بالا رفته و همه از علیپور می‌خواهند ضربه آخر را بزند. علی فصل قبل، درخشش جذابی داشت و امشب، امید اول تیم برای گلزنی است.
قبل از هر چیز بابت انتخابت به عنوان بهترین مهاجم فصل هفدهم تبریک می‌گوییم.
از شما متشکرم. در حقیقت این عنوان به همه بازیکنان و اعضای تیم تعلق دارد که من آن را تحویل گرفتم، اما باید از همه کسانی که در این راه به من رأی دادند، تشکر کنم. این عنوان فاقد کمک هم‌تیمی‌ها و فاقد رأی کارشناسان به دست نمی‌آمد.
البته چنین عنوانی، وظیفه‌ات را سنگین‌تر می‌کند. قبول داری؟
به گزارش آکاایران: بله طبیعتاً همین‌طور است، اما من انگیزه‌های زیادی دارم تا در این فصل هم بتوانم عملکرد خوبی ارائه دهم و خودم را ثابت کنم. بازی در پرسپولیس برای همه ما سخت، اما شیرین است، چون برای شادی تماشاگران و هواداران تیم تلاش می‌کنیم. امیدوارم در این فصل نیز بتوانم طرفداران پرسپولیس را خوشحال کنم.
فکر می‌کنی بتوانی آقای گلی را تکرار کنی؟
خودم که امیدوارم البته می‌دانم کارم بسیار سخت است ولی با تمام وجود تلاش می‌کنم تا به این خواسته برسم. انتظارات از همه ما بالاست و باید بتوانیم این انتظارات را برآورده کنیم. البته تیم خوبی داریم و همه بچه‌ها برای پیشرفت پرسپولیس به یکدیگر کمک می‌کنند. من به غیر از گلزنی، وظایف دیگری هم دارم و امیدوارم بتوانم برای پرسپولیس مثمر ثمر باشم.
لیگ هجدهم را چطور ارزیابی می‌کنی؟
ما دو فصل قهرمان شده‌ایم و قدرت‌مان را نشان دادیم به همین علت همه تیم‌ها به دنبال آن هستند تا مقابل ما بهترین عملکردشان را نشان دهند. تمرینات بسیار خوبی داشتیم و بدنسازی و اردو‌های فوق العاده را سپری کردیم، اما باید قبول کرد کارمان واقعاً دشوار است زیرا فصل آینده رقابت فشرده‌تر است و تیمی که از کمترین فرصت، بیشترین استفاده را ببرد، می‌تواند موفقیتش را تضمین کند. در این فصل باید روی کارمان متمرکز باشیم و بهترین عملکردمان را ارائه دهیم. البته محرومیت از جذب بازیکن، وضعیت را بدتر کرده ولی بچه‌هایی که هستند، انگیزه‌های زیادی دارند و می‌خواهند جای خالی بازیکنان دیگر را پر کنند.
بازی با پدیده فکر می‌کنی با چه نتیجه‌ای به اتمام برسد؟
نمی‌خواهم نتیجه را پیش‌بینی کنم، اما با امیدواری زیادی راهی مشهد می‌شویم و می‌خواهیم با دست پر و کسب بیشترین امتیاز از این بازی به تهران برگردیم. پدیده یک تیم خوب و قابل احترام است که مربی قدرتمندی مثل یحیی گل‌محمدی را روی نیمکت ذخیره‌هایش دارد. بازی با پدیده در هفته اول که تیم‌ها به تازگی از فصل بدنسازی خارج شده‌اند، کارمان را سخت‌تر کرده، اما امیدواریم در قدم اول، کارمان را با برد پشت سر بگذاریم.
در آخرین تقابل پدیده و پرسپولیس در مشهد، موفق شدید این تیم را شکست دهید. فکر می‌کنی باز هم این اتفاق رخ دهد؟
همان‌طور که گفتم پدیده تیم خوبی است و نمی‌توانیم خودمان را از پیش برنده بدانیم، اما برای کسب برد، هر کاری انجام می‌دهیم. فصل قبل شکل تیم‌مان با امروز کمی متفاوت بود، اما فوتبال است و هزار اتفاق. امیدوارم این اتفاقات در لحظات حساس به سود ما باشد.
منبع: خبرورزشی
.

منبع : khabarvarzeshi.com

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :