Notice: Undefined offset: 0 in /home/news/domains/news.akairan.com/public_html/controllers/ArticleController.php on line 189
سیلوا: قراردادم را با منچسترسیتی تمدید نمی کنم

آکاایران: سیلوا: قراردادم را با منچسترسیتی تمدید نمی کنم

آکاایران: سیلوا: قراردادم را با منچسترسیتی تمدید نمی کنم

هافبک اسپانیایی منچسترسیتی تاکید کرد که قراردادش را با این تیم تمدید نخواهد کرد.
به گزارش خبرورزشی، داوید سیلوا بعد از وینسنت کمپانی، هافبک اسپانیایی منچسترسیتی باتجربهترین بازیکن منچسترسیتی است و بازوبند کاپیتانی این تیم را بر بازو میبندد.
این بازیکن اسپانیایی ۳۴۶ بار با پیراهن منچسترسیتی به میدان رفته و توانسته سه بار قهرمانی در لیگ جزیره، سه بار قهرمانی در جام اتحادیه و یک بار قهرمانی در جام حذفی را هم به دست آورد.
به گزارش آکاایران: سیلوا تا سال ۲۰۲۰ با سیتی قرارداد دارد و تاکید کرد که بعد از آن قراردادش را تمدید نمی‌کند. هافبک اسپانیایی منچسترسیتی، گفت‌: بعد از پایان قراردادم با منچسترسیتی ۳۴ ساله میشوم و ترجیح می‌دهم که از تیم جدا شوم و برنامه‌ریزی جدیدی داشته باشم. در حال حاضر نمی‌دانم چه برنامه‌ای خواهم داشت، اما فاقد شک در لیگ جزیره برای هیچ تیم دیگری به میدان نمی‌روم.
او ادامه داد: هشت فصل برای منچسترسیتی به میدان رفته‌ام. روز‌های خوبی را در تیم پشت سر گذاشته‌ام. مردم از دیدن فوتبال ما لذت می‌برند و این بسیار خوشحال کننده است.
این هافبک اسپانیایی منچسترسیتی در پایان صحبت‌های خود به شانس‌های قهرمانی در فصل جاری اشاره کرد و گفت‌: فصل بسیار پیچیده‌ای پیش روی ما است. دفاع از عنوان قهرمانی سخت است. تیم‌های منچستریونایتد، آرسنال، چلسی و لیورپول خرید‌های خوبی داشته‌اند و از مدعیان خواهند بود. تلاش می‌کنیم تا دومین قهرمانی پیاپی خود را کسب کنیم.
.

منبع : khabarvarzeshi.com

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :