روزنامه شهرآرا - اخبار امروز
روزنامه شهرآرا,اخبار روزنامه شهرآرا,شهرآرا,تیتر امروز روزنامه شهرآرا,صفحه نخست روزنامه شهرآرا,صفحه اول روزنامه شهرآرا,جدیدترین خبرهای روزنامه شهرآرا,درباره روزن

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی در مورد روزنامه شهرآرا را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

روزنامه نشریه ای است که به طور مرتب و منظم تهیه، چاپ و پخش می شود و در دسترس مردم قرار می گیرد. روزنامه به نشر اخبار و اطلاعات در زمینه های گوناگون و انتقاد و صلاح اندیشی در امور عمومی می پردازد. در ادامه آکاایران به معرفی روزنامه شهرآرا و شرح اطلاعات کلی آن می پردازد، با ما همراه باشید.

روزنامه شهرآرا,تیتر امروز روزنامه شهرآرا,درباره روزنامه شهرآرا

روزنامه شهرآرا

اطلاعات کلی روزنامه شهرآرا

صاحب امتیاز: موسسه فرهنگی شهرآرا

مدیر مسئول: محسن بذرگری هاشمی

قالب: روزانه

زبان: فارسی

صفحه اول روزنامه شهرآرا امروز:

%*#*%shahrara%*#*%
صفحه نخست روزنامه شهرآرا امروز

 روزنامه ی شهرآرا یکی از روزنامه های شهر مشهد می یاشد که از سال 1376 فعالیت خود را آغاز کرد. این روزنامه سومین روزنامه ی مشهد به حساب می آید. مسئولان این روزنامه، رسالت آن را اطلاع رسانی مناسب شهری در مشهد و احیای فرهنگ اصیل شهری عنوان می کنند و می گویند سعی دارند دستگاه تبلیغاتی شهرداری مشهد نباشند. این روزنامه در ابتدا به صورت هفته نامه و به طور رایگان منتشر می شد اما از سال 1388 این روزنامه به صورت روزانه و با قیمت 100 تومان منتشر شد.

گردآوری: آکانیوز

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :