مجلس یازدهم عملکرد خود را ارزیابی می کند/ برگزاری اولین جشنواره شهید مدرس- اخبار سیاسی
مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس از برگزاری اولین جشنواره شهید مدرس با هدف ارزیابی و ارتقای عملکرد مجلس شورای اسلامی در راستای حل مشکلات کشور و مردم خبر داد.

آکاایران: مجلس یازدهم عملکرد خود را ارزیابی می کند/ برگزاری اولین جشنواره شهید مدرس

آکاایران: مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس از برگزاری اولین جشنواره شهید مدرس با هدف ارزیابی و ارتقای عملکرد مجلس شورای اسلامی در راستای حل مشکلات کشور و مردم خبر داد.

- اخبار سیاسی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بابک نگاهداری مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس از طراحی و در دستور کار قرار گرفتن اولین جشنواره شهید مدرس به منظور ارزیابی و ارتقا عملکرد مجلس شورای اسلامی از طریق ایجاد سازوکاری تخصصی و با بهره گیری از نظرات کارشناسان و عموم مردم خبر داد و به تشریح اهداف و دستاوردهای مورد نظر پرداخت.

وی با بیان اینکه این جشنواره به دنبال ارزیابی عملکرد بخش‌های مختلف قوه مقننه از طریق تعیین شاخص‌های تخصصی و کارشناسی است عنوان داشت که معرفی نمایندگان، کمیسیون‌ها، مدیران و کارمندان برتر مجلس شورای اسلامی به ارتقا انگیزه و بهره‌وری بخش‌های مختلف مجلس کمک شایانی خواهد کرد و فرهنگ خدمت‌رسانی به مردم را تقویت خواهد کرد.

وی با اشاره به این موضوع که حل مشکلات امروز کشور در سایه فعالیت جهادی میسر خواهد شد، معرفی و تشویق نمایندگان، مدیران و کارمندان دلسوز، جهادی و تلاشگر مجلس شورای اسلامی را از اهداف این جشنواره معرفی کرد.

نگاهداری با اشاره به رویکرد مردمی‌سازی مجلس یازدهم، بهره گیری از نظرات عموم مردم در سنجش و ارزیابی عملکرد نمایندگان محترم و دیگر بخش‌های مجلس را از مهم‌ترین محورهای مد نظر در این جشنواره دانست و افزود: در جشنواره شهید مدرس بخش ویژه مشارکتهای مردمی، در راستای تقویت مشارکت مردم در امور مرتبط به نقش‌ها و ماموریتهای مجلس، بهترین پیشنهادات و طرحهای مردمی ارسالی در زمینه حل مسائل کشور و مردم را معرفی و از آنها تقدیر خواهد کرد.

مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس، هوشمند‌سازی، شفاف‌سازی و کار آمد سازی را از دیگر رویکرد های مهم جشنواره در تعیین شاخص‌های ارزیابی عملکرد مجلس دانست.

این جشنواره هر ساله در سالگرد شهادت شهید آیت الله مدرس برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

.

منبع : https:tasnimnews.com

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :