گفتگوی تلفنی لاریجانی با رؤسای مجالس کویت و عمان درباره راه های مقابله با کرونا- اخبار سیاسی
رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت وگوهای جداگانه ای به صورت تلفنی با همتایان کویتی و عمانی خود درباره راه های مقابله با شیوع ویروس کرونا رایزنی کرد.

آکاایران: گفتگوی تلفنی لاریجانی با رؤسای مجالس کویت و عمان درباره راه های مقابله با کرونا

آکاایران: - اخبار سیاسی -

به گزارش گروه پارلمانی خبرگزاری تسنیم، علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در گفتگوهای تلفنی جداگانه با مرزوق الغانم، رئیس مجلس کویت و خالد المعولی رئیس مجلس عمان پیرامون مسائل منطقه‌ای بحث و تبادل نظر کرد.

وی در ابتدا با تشریح اقدامات انجام‌گرفته از سوی جمهوری اسلامی ایران در خصوص مبارزه با انتشار ویروس کرونا ابراز کرد: همکاری‌های بیشتر میان دو کشور و تبادل تجارب در این بخش می‌تواند از گسترش این ویروس جلوگیری نماید.
رئیس مجلس  در بخش دیگری، با اشاره به تحولات و بحران‌های موجود در منطقه، بر ضرورت تداوم گفتگو و رایزنی‌های سیاسی میان کشورهای اسلامی تأکید کرد.
همچنین مرزوق الغانم رئیس مجلس کویت در ادامه با اعلام آمادگی کشورش برای مبارزه با ویروس کرونا گفت:  تأمین تجهیزات و همکاری گسترده میان کشورهای همسایه به تسریع در ریشه‌کنی این ویروس کمک می‌کند.
خالد المعولی رئیس مجلس عمان نیز در گفتگوی تلفنی بر تداوم رایزنی مستمر میان دو کشور  در خصوص تحولات منطقه‌ای، برقراری امنیت و ثبات پایدار در منطقه و بر ضرورت همکاری‌های فی‌مابین در خصوص مبارزه با ویروس کرونا تأکید کرد.

انتهای پیام/+

.

منبع : https:tasnimnews.com

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :