دشمن هیچگاه حاضر نخواهد بود قدمی برای قوی تر شدن ما بردارد
معاون رسانه ای دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری گفت: اگر بخواهیم کشور را بسازیم باید با تلاش، زحمت و اراده خودمان و تکیه بر ظرفیت های ارزشمند نیروی انسانی، ذ
آکاایران: دشمن هیچگاه حاضر نخواهد بود قدمی برای قوی تر شدن ما بردارد

آکاایران: دشمن هیچگاه حاضر نخواهد بود قدمی برای قوی تر شدن ما بردارد

معاون رسانه ای دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری گفت: اگر بخواهیم کشور را بسازیم باید با تلاش، زحمت و اراده خودمان و تکیه بر ظرفیت های ارزشمند نیروی انسانی، ذخایر و سرمایه های این کشور باشد.

به گزارش مشرق، مهدی فضائلی، با اشاره به اهمیت گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان و تاثیر گرامیداشت این روز تاریخی در انسجام و وحدت بخشی داخلی اظهارداشت: برخورد نظام استکبار و در راس آن ها آمریکا با مردم ایران قبل از پیروزی انقلاب و شاید بتوان گفت از کودتای ۲۸ مرداد آغاز شده و مردم ایران تاکنون خسارت های سنگینی را از آمریکا متحمل شده اند. 

وی با بیان اینکه هیچ نشانه ای مبنی بر اینکه آمریکا بخواهد تجدید نظری در رفتارش داشته باشد موجود نیست و این ناشی از خوی استکباری آنهاست، افزود: به همین خاطر مبارزه با استکبار، یکی از محورهای جدی و غیر قابل تجدید نظر انقلاب از زمان آغاز نهضت امام خمینی بوده است. 

معاون رسانه ای دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری تصریح کرد: روز ۱۳ آبان در تقویم ملی ما به عنوان روز مباره با استکبار نامگدذاری شده است و طبق سنت هرساله جریان های سیاسی و مردم در این روز  در مقابل دشمن اصلی منافع کشوردور هم جمع می شوند و این  اقدام نمادین در ناکام گذاشتن توطئه های آمریکا بسیار مهم است. 

فضائلی خاطرنشان کرد: مادامی که آمریکا احساس کند در داخل کشور جریانی و یا بخش هایی از مردم به او چشم امید و نگاه مثبتی دارند، طمع و دست اندازی خود را قطع نمی کند. مواجه شدن با دیوار مستحکمی از جریان های سیاسی، مسئولان و کارگذاران نظام  حتما در مایوس کردن آمریکا موثر خواهد بود.

وی عنوان کرد: اگر بخواهیم کشور را بسازیم باید با تلاش، زحمت و اراده خودمان و تکیه بر ظرفیت های ارزشمند نیروی انسانی، ذخایر و سرمایه های این کشور باشد و بدانیم دشمن هیچگاه حاضر نخواهد بود قدمی برای قوی تر شدن ما بردارد. 

منبع: میزان
.

منبع : mashreghnews.ir

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :